1950’li Yıl Makyajı Yapımı

13 Temmuz 2015 |216 views Okunma | Makyaj

Feminenliğin, albenili ve tedbirli görünmenin altın para çağı olan 50 ’lilere nostaljik kimi yolculuğa müsait mısınız?  50 ’li yılların makyajı resimli makalemizi okumanızı öneririz. 1950 makyajı nasıl yapılır? size için devir makyajı hakkında ip uçları verecektir. 50 ’li yıllara ait makyajı kısacası şöyle özetleyebiliriz zararsız hafif biraz ten, kedi soyundan hayvan gözü makyajı beraber gözlerin vurgulanması ve allah vergisi tonlarda bazı ruj!

Cildinize vakıf uygulayın. Ancak fondötende aşırıya kaçmayın dolayı 50 ’li yıllar şu anda olası bronz tenin yok ak, ortada tenli, bile solgun zararsız olmanın şimdiki akçe olduğu yıllardı.
bu nedenle sırf cildinizdeki kusurları çevirmek göre yüzünüze ortada tonlarda amma tesis sürün.
Sizin göre göre fondöteni sağlamak göre bileğinize yaklaşık vakıf sürün, cilt renginizle uyumluysa diye kuruluş sizin dolayı hilesiz renktir.
Ilımlı Komünist tonlarında kimi allığı elmacık kemiklerinize sürün.1950_makyaji (1)

Gözlerinize cılız, titrek ışıklı biraz sürü verin, bu nedenle ışıltılı bölme farlarını sevgi edebilirsiniz. Ya Da bölme kapaklarınıza köpürme, çıplak yoksa doğal tonlarda amma bölme farı sürün, bu kısım far 50 ’li yıllar göre daha dolayı olacaktır.
Arkasından kompartıman kapaklarınıza rafine bazı şekilde eyeliner çekin, eyeliner bu nokta makyajın şiarlarındandır.1950_makyaji (2)1950_makyaji (3)

Dilerseniz yanlış kirpik takın dilerseniz de geniş maskara sürerek dikkati gözlerinizde toplayın.1950_makyaji (4)

Şu Anda sıra geldi rujlara, 50 ’li yıllarda kadınların rujdan yan yan tercihi fersiz olanlardan yoksa sanki göz kamaştırıcı rujlardandı. Ruj sürmeden dudaklarınıza açık tonlarda kurum sürüp arkasında rujunuzu uygulayarak daha fersiz kimi ruj tonu yakalayabilirsiniz.

Izafi Konular

1950 ’li yıllara özel dedikoducu kadın gözü makyajı nasıl yapılır tıklayınız 1950 Ve 1960 Saç Modelleri Tıklayınız1950_makyaji (5)1950_makyaji (6)


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !