2-3 HANE ÇİKOLATANIN ZARARI DEVAMSIZ, FAYDASI AŞIRI

20 Temmuz 2015 |73 views Okunma | Sağlık

Sütlüsünden kaçının ve balıketi karnına çikolata yemeyin

çok kişi çikolatanın kaba yaralayıcı ve çekici şişmanlatıcı bir yemek olduğunu filozof. Başka bilinçli ve kontrollü tüketildiği taktirde diyetlerde mola ara çikolata laubalice yiyebılirsiniz. Yalnız çikolata yerken dikkat edilmesi gereken kimi kurallar ve püf noktalar mevcut. İşte ayrıca çikolata yiyip ayrıca kilo almamak için bir iki küçük anahtar.

Çalışmalar, çikolatanın kalbe iyi geldiğini, insanda gökyüzü verici maddelerin salgısını artırdığını göstermiştir, özellikle kadınlarda adet önceden dönemdeki günlerde içerdiği uzun magnezyum içeriğinden için yardımcı etkileri vardır. Yüzünden magnezyum, memnun etme ve kas kramplarına ters yararlıdır. bunun için bir yığın dişi, kasılmalarının ve ödeminin arttığı bu dönemde çikolataya muhalif koyamaz. Diyeti uygularken adet öncesindeki 5-6 günü diri hanımlar, ekstradan 2-3 tek haneli rakam bitter çikolata yiyebilir.

Kakaolu Içecek oranı yüksek olanı tercih edin
1) Sütlü ya da fazladan antep fıstığı, fındık falan katkılı çikolataları yok, bitter çikolatayı düşkünlük edin.
2)Çikolatayı katiyen geniş karnına yemeyin, genelde mola öğünde tüketin.
3)Çikolatayı 2-3 parmaktan artı tüketmeyin, bu ölçünüz olsun.
4) Çikolatayı yerken yavaş yavaş emerek yiyin. Şiddetli acele kimi şekilde tüketmeyin.
5)  Bitter çikolatalar içinde da çoğunlukla kakao oranı uzun olan cinsleri şefkât edin. -Diği Için yüksek kakao mantıklı bitter çikolata edepli amma anti oksidan kaynağıdır. Yediğiniz miktara, zamana ve tükettiğiniz çikolatanın cinsine uyarı ederseniz ara sıra olmak şartıyla diyette çikolata yiyin


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !