50 Islak Ve Değişiklik Kadınlara Helâ Önerileri

13 Temmuz 2015 |129 views Okunma | Makyaj

Kocamak daha birimizin istemediği acil tamamlama. 50 nemli ve para üstü kadınlara tuvalet önerileri makalemizde güzellikle göreceli bir tüyolara duruş verdik.

Canlı renkli rujlardan çıkmış durun.
Yaşla hep birden dudaklarda kuruma ve kırışma başlar, ateşli renkler dudaklarınızdaki kusurları bir kat daha bariz ışık halkası getirir.
50 nemli ve üstüyseniz size önerimiz kırmızı, pembe benzer dikkat çekici, aşırı müstehcen rujlar yerine somon, nude rengi benzer daha soft renkleri düşkünlük etmeniz.yasli_makyaji (1)

Kaş kalemi kullanabilirsiniz
Yaşla hep birden kaşa içyüzü veren pigmentlerde düşüş görülür, ve kaşlarda şiddetli yağmur keza yaşanabilir. Kaş kalemi yoksa, kaşlar karşı kozmetikçilerde satılan kaş farları ile kaşlarınızı doldurabilirsiniz.yasli_makyaji (2)

Sıvı tesis düşkünlük edin
40-50 yaşın üzerindeki kadınlar kurum tercihini barut fondötenler yerine likit olanlardan yan yan kullanmalıdır. Bunun nedeni sıvı fondötenler, nemlendirici içeriğe sahiptirler, cildinizin kuru gözükmesini önlerler ve kırışıklıkları ileride kapatırlar.yasli_makyaji (4)

Badana Allık
Toz allıklar yerine beyaz boya bazlı allıklar sizin için kusursuz olanlardır. Akıcı dokusuyla cildinize aceleci ve dalgalı nüfuz ederler.yasli_makyaji (7)

Kümes eyeliner
Belirli yaştan sonra eyeliner çekmeye kurumak zordur.
Bu durumda mürekkepli kalem eyelinerlar imdadınıza yetişecektir.
Sadece duyuru etmeniz uygun ki oysa gözleriniz küçükse, kalemi gözünüzün içine çekmeyin, bu çalışma gözlerinizi olduğundan bir kat daha küçük gösterir.yasli_makyaji (3)

Içten saç rengi
Ruhunuz köpek yavrusu olabilir ki üzülerek söylüyoruz ancak, hep yaşın yakışanı var, yeşil, müstehcen gibi gençlerin sevgi ettiği saç renkleri yerine size şiddetli yaklaşık güzel koku katacak tonları düşkünlük etmelisiniz.yasli_makyaji (8)

Dolgunlaştırıcı maskara
Yaşla beraber yaşanılan kimi mesele ayrıca kirpiklerin hacmini kaybetmesidir.
Piyasada satılan dolgunlaştırıcı rimeller işinizi görecek, kirpiklerinizi daha iri taneli ve uzun gösterecektir.

Karşılaştırmalı Konular

Dalları Kırılmış Bildiren Saç Renkleri ve Modelleri Tıklayınız Bunak Lekeleri Nasıl Geçerli, Ne Yapmalı? Tıklayınız

 

yasli_makyaji (6)


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !