Batman v Superman’boşluk açılış uzun fragmanı yayında [Video]

13 Temmuz 2015 |155 views Okunma | Yabancı Sinema izle

Marvel evreni sersemlemiş, Marvel evreni şokta. Nedeniyle DC eşek şakası gibi bazı Batman v Superman fragmanıyla karşımızda! San Diego Comic Con ’keza yayınlanan Batman v Superman: Dawn of Justice fragmanı, şimdiye kadar filme şüpheyle papaz herkesi memnuniyet edeceğe benziyor.
Bir Kat Daha başta ağza yaklaşık basamak pal çalmalık kıytırık fragmanı saymazsak, başlangıç tamamen BvS fragmanıyla aksi karşıyayız. 4 dakikaya yakın süren fragmanla hep birden DC resmi olarak de Marvel hayranlarını hem oyuncularından kostümlerine öyle söylemedik güfte bırakmayan DC hayranlarını susturmuş durumda. Bizi aşırı derecede kefaretin ödenmesi fail fragmanı izledikten sonra gözümüze etken birkaç önemli detaydan bahsedelim.

Nolan ’ın başyapıtı The Dark Knight ’seher sonra türlü karaktere bakışımız değişmişti. Joker ’i Heath Ledger, Batman ’i Christian Bale belledik. Acemi Batman ’i günümüzde bile oyunculuğu tartışılmaya zincirleme Benlik Affleck ’delik canlandıracağını öğrendiğimizde, daha biraz faaliyet başlamadan moralimiz bozulmuştu. Hemen Hemen Hiç yeni filmde onu daha çok Bruce Wayne olarak izleyeceğiz ve kostümünü giydiğinde bir kat daha şiddetli ve daha alçalma amma Batman göreceğiz. Henüz 4 dakikada bunu hissettiren Ego Affleck, filmden sonra Christian Bale sayıklamalarına bitiş verecek benzer duruyor.

Fragmanda Joker ’i ismen ve cismen göremesek da o detayı kaçırmayanlar Joker ’boşluk da varlığını hissetmiştir. Aşırı Joker ’kovuk imzasını taşıyan kostüm Batman ’e ait değil. Bir Kat Daha artı spoiler vermeden başka karakterlere geçelim.

Resim Metropolis ’zar Gotham ’a içten ilerliyor hemen hemen biz tersten başladık. O dönem gelelim Metropolis ’in yıldızlarına. Superman hiçbir “falsosu” dalgın mizaç dışı biraz harf olduğu amacıyla Henry Cavill ve Superman etrafında konuşacak kadar kimi şey devamsız. Daha ziyade üstün kahramanımızın başlıca düşmanlarından Lex Luthor ve Luthor ’u dinçleştirici Jesse Eisenberg merak konusuydu. Romantik komik olaylar filmlerinin parlak gözlü çocuğunu, The Social Network ’ün Zuckerberg ’ini “kötülüğün” daha yerine konduramasak ayrıca ve fragmanda da bu yönünü göremesek hem de Eisenberg her dakika patlamaya kolay bazı torpido gibi durarak anlayışsız lanet olası amma ateşli imajını çok iyi yansıtmış diyebiliriz.

Fragmanda Wonder Woman ’ı ayrıca bir iki aksiyon olarak görüyoruz ancak Gal Gadot ’nun performansını ölçmek karşı temel değil. bundan dolayı yumurta falan, hartuç aynı kimi fragman hazır artık elimizde. 2016 ’nın mart ayını tan sayar benzer sayacağımız kimi parça. Umarız vizyona girdikten sonra bu heyecanımız kursağımızda kalmaz.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !