Cinsel Sohbet

10 Ocak 2016 |186 views Okunma | Cinsel Sohbet

Bazen siz de sizin tamamen dışınızda ama Cinsel Sohbet sanki içerden bir yerlerden geliyormuş gibi olan tik tak lar duyuyor musunuz? Bize sürekli bir şeylere geç kaldığımızı ,elimizi çabuk tutmamızı ve vakit geç olmadan bir şeyler yapmamızı hatırlatan o zaman denen saatin tik tak larından bahsediyorum. Zamanın sürekli bir şeyler hatırlatan tik tak larını sadece pek azımız duyarız aslında. Duyanlar yaşadığımız toplumda hemen belli olurlar. Kim ki hayata daha sıkı sarılıp hayatı daha dolu dolu yaşıyorsa o kişi bu tik tak seslerini duyuyor demektir. Zamanın seslerini duysak da duymasak da geçerli olan tek bir gerçek var; o da zamanın çabucak ellerimizden kayıp gittiği ve bir şeyleri zamanında yapmamız gerektiği. İşte bu noktada internet bize günlük pek çok işlemimizde kolaylık sağlayan ve zaman kazandıran bir yardımcı.Artik eskiden az olan zamanınızın çoğunu harcayarak yaptığınız işleri şimdi internette tek bir tuşla yapmanız mümkün. İnternette çok rahat bir şekilde yatılı okuyan oğlunuza gecenin mekan bizim bir vakti harçlık gönderebilir, kuyrukta saatlerce beklemeden elektrik faturanızı ödeyebilir, arkadaşınızın doğum günü için çok güzel bir saat seçebilir ve hiç sokağa çıkmadan o çok istediğiniz gömleği alıp giyebilirsiniz. Evet internette bütün bunları bizim mekan girişini tek bir tuşla yapabilirsiniz. Hatta çok üzgün cinsel sohbet olduğunuz bir anda kimseyle paylaşamadığınız bir derdi anlatacak bir insan da bulabilirsiniz tek tuşla. O en üzgün olduğunuz anda gerçekte kimse bunu bilmezken bilgisayarda tek bir tuşa basıp mirc e girebilir ve burada derdinizi dinleyecek bir dostunuzla dertleşip sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Hatta işyerinizdeki arkadaşlarınız, siz bütün gün ofiste fırtınalar estirmişken, bilgisayarda biraz zaman geçirince birdenbire yüzünüzde oluşan o gülümsemeyi anlamayıp çok şaşırabilirler.

Evet, bütün bunlar olabilir, ve olması da doğal ve güzeldir.Ve bütün bunları bize sağlayan aslında yine bir tek tuş ve yine bir bizimmekan mirc tir. Mirc, Türkiye’de internetin doğal gelişim sürecinde çok önemli yapı taşlarından biridir.Ve yıllardır kendisinden ödün vermediği kalitesi ve seviyesiyle insanları internet üzerinde karşılaştırmaya, konuşturmaya ve medeni sınırlar içinde tartıştırmaya devam etmektedir.Günlük yaşamın stresinden ve koşturmacasından bunaldığımızda koşabileceğimiz bir kaçış ve ferahlama noktası olan mirc; çok uzun yıllar önce üstlenmiş olduğu bu görevi yıllardır aynı titizlikle devam ettirmektedir.Seviyeli ve kaliteli cinsel chat binlerce insan tarafından paylaşılan müziği ve çeşitli konulardaki cinsel sohbet odalari yıllardır olduğu gibi yıllar sonra da hala mirc te buluşmaya devam ediyor olmanız dileklerimizle.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

Yorumlar


12 Yorum yapılmış "Cinsel Sohbet"

 1. ust_dzy_yntciM demişki 11 Ocak 16 1:13 am 

  Bence de… 😉

 2. Ahmt demişki 11 Ocak 16 1:13 am 

  Paylasim icin Tesekkürler Emeginize Saglik .)

 3. Hacker demişki 11 Ocak 16 1:16 am 

  Mirc Sohbet gunluk hayatımızda vazgeçemediklerimizden biri 🙂 artık hayatımızın bir parçası..

 4. DarkeLf demişki 11 Ocak 16 1:19 am 

  acıklayıcı guzel bır sunum olmus emegınıze saglık

 5. nokia demişki 11 Ocak 16 1:42 am 

  sohbetlerde cınsel ıcerık aramak ılk anda erkek yada bayanda farklı bır ıntıba bırakıyor ben sevıyelı sohbet dıyorum.. tesekkurler

 6. kimsin demişki 11 Ocak 16 1:59 am 

  paylasim icin tesekkurler

 7. ust_dzy_yntciM demişki 12 Ocak 16 2:11 am 

  Sohbet lazım… 😉

 8. zurna sohbet demişki 24 Mart 17 10:30 pm 

  Tokat

 9. mehmet demişki 27 Mart 17 11:12 am 

  konu için tşkler

 10. murat demişki 28 Mart 17 1:24 am 

  herkesi burada görmek güzel nasıl gidiyor arkadaşlar

 11. adnan demişki 28 Mart 17 6:30 pm 

  herkes burada sen neredesin

 12. kerem demişki 28 Mart 17 10:31 pm 

  Erzincan

Facebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !