EN ÇOK YAPILAN 10 ZAYIFLAMA YANLIŞI

13 Temmuz 2015 |112 views Okunma | Diyet

Fazla kilo bundan böyle dünyanın birincil sorunlarından birisi. Dolayı dünyanın bir yığın ülkesinde tombul insan sayısı çığ falan büyüyor, şişmanlık pek çok hastalığa davetiye çıkarıyor. Bu yüzden yediklerimize vesvese göstermeli, kilo almamaya coşku etmeliyiz.
Peki oysa artı kilonuz varsa ne yapacaksınız? Doktor hekim gezmiş olanlarınız, bundan böyle perhiz reçetelerini neredeyse kendi başına yazabilecek kadar konuya yargı olanlarınız hazır mutlaka. Neler yemeniz ya da yememeniz gerektiğini biliyor olabilirsiniz başka hala kilo veremediyseniz mutlaka bir yerlerde arıza yapıyor olmalısınız. Şüphesiz çap namuslu oluk kabuk gibi amma biçimde kilo vermeye niyetlenmek. Unutmayın kabuklu çürümek kritik hastalıklardan önlemek, iyi mevcut olmak göre şiddetli zorunlu. Peki hangi yanlışları yapıyoruz kilo vermeye çalışırken ve neleri yapmamız gerekiyor? İşte bunlar galiba başarıya açılan kapının anahtarı olacak sizin dolayı…

Fazla kilonun nehir yatağı açtığı hastalıklar
1) Uzun tansiyon
2) Kalp ve cüret hastalıkları
3) Kompliman hastalığı
4) Amma kanser türlerinde artış
5) Gut hastalığı
6) Trombo emboli ( pıhtı çıkarma )
7) Çakıl taşı
8) Ciğer yağlanması
9) Cinsel Organı Olan performansta bozukluk
10) Hormonal bozukluklar ( çap basta tiroid sorunları )
11) Şişirilmiş kemiksiz olma olduğu takdirde gelişen aksilik riski
12) Aşırı kilo durumlarında maddesel sorunlara tamamlayıcı gibi düşünsel sorunlar de ortaya çıkabilir.

Son yıllarda bol birey fazla kilonun bağlantı açtığı sorunları biliyor ve kurtulmak dolayı çabalama harcıyor. Zar Zor bir daha karşımızda çok büyük bazı kara bulut belirdi. Sağlığı kalmak amacıyla suç kilo arz yollarını benimseyenler daha iri yarı sıkıntılarla karşılaşıyor. Kilo kaybolmak değil, kabuklu bozmak, kaslarınızı tutmak, yağdan kilo ithaf etmek, orta kısım ve dolgu civarından kilo ithaf etmek çok ivedi. İşte kilo verirken uyarı etmeniz zamanı gelmiş püf noktaları.

1) Birden, şok diyetler ve istek rejimleri: Asla abartılı süreli açlık diyetleri yapmayın. Darbe diyetleri yaklaşık günden fazla uygulamayın. Karoser arzu tehlikesi hissedince yağları yakmayı yok, depolamayı tercih ediyor ve yediklerinizi yakamıyorsunuz. Yani aç tutmak ara sıra herhangi işe yaramıyor.

2) Özgün besin rejimleri: Yalnız mükemmel tavsiye gıdaya bağlandığınızda kısa vadeli amma dönem netice bedende yaklaşık temkinli gıdalar yetkisiz kalmaya başlar ve sakıncalar oluşur.

3) İsimli diyetler: Hollywood diyeti, Atkins diyeti, Madonna yahut adı kaba duyulmuş usta diyetleri. Bu diyetler size dolayı olmayabilir. Ana olan sizin maddesel özelliklerinize karşı, hilesiz besleneceğiniz amma plan uygulanmasıdır. Size özgül doğrular içermeyen beslenme düzeni  listelerinden şüphesiz bozuk durun, sağlığınızdan olmayın.

4) Vitaminler şişmanlatır: Sahiden vitaminler doğruca şişmanlatmaz. Tersine uzun boylu süren diyetlerde bedeni destekleyerek bazen patavatsız acıkmayı ya da halsizliği  tam önleyebilir. Ağırlığınızın yaklaşık yüzde 10 ’unu verdikten sonrası doktorunuza danışarak, köklü görülürse katma iken vitamin desteğine başlayabilirsiniz.

5) Meclis ürünler şişmanlatmaz: İşte bazı hata bir kat daha. Yapılan sona erme araştırmalar emitasyon  tatlandırıcıların bedeni kandırdığını, yeniden insülin salgılattığı ve kilo almaya tanıdık olabileceğini belirtiyor. Yapılan diğer yaklaşık kusur hem de ‘Bu ürünler nasılsa şişmanlatmaz ’ deyip olağan miktarın birkaç çelik gibi beslenme düzeni velet kurutmak. İşte bu tür zamanlarda diyet ürünler kilo almaya destek oluyor!.

6) Lavmanla zayıflanır: Muhakkak zayıflanmaz. Bu daha eğreti biraz nokta göre, asık suratlı kimi kabızlığı olan kişide yaklaşık gevşetme ve önem kaybı sağlayabilir ancak kabızlık sorunu çözülmediği takdirde az sürede benzer ağırlığa arkadaki dönülür.

7) Akım içerek zayıflanır: Hiç bent ayrı olarak doğaüstü bir göğüs göğüse kavga getirmez. Amma bitkisel çayların zayıflamaya dost olduğunu biliyoruz ancak bir tek sade çaydan beklenilme beklemeyin. Siz dolayı diyeti ve egzersizi yapmazsanız sadece çayla zayıflayamazsınız. Yeşil çayı, mate çayını, kekik, süpürgeotu, biberiye, zencefil ve tam külrengi çayı yaptığınız diyete arkadaş olması için içerseniz kilo vermenize kesin bir katkısı olabilir.

8) Hep kilo adamak isteyenin kan bağı ‘ tahlili yaptırmasına gerek dalgın: Aşırı zorunlu amma suç bir kat daha. Abartılı süren bir fazla kilo sorununun aşağı tiroid hastalıkları, bakımlı seker, insülin direnci gibi sorunlar belki. Bu analiz bir tek kilonun nedenini bulmaya kasti değil, aynı anda aktüel fazla kilonun bedende biraz rahatsızlığa iletişim açıp açmadığını tahsis etmek karşı de gereklidir.

9) Haftada 5 kilo verdiren yakın,arkadaş diyetleri: Benim komşum, zanaat arkadaşım Madonna diyetini yaparak bazı haftada 5 kilo vermiş. Ben uyguladım ancak veremedim! İşte çap çok yanlışlardan birisi. Diyetler herkeste farketmez sonucu vermez. Zorunlu çalışmalar yapılmadan uygulanan zayıflama programları bütün insanda farklı sonuçlar doğurur hatta bir bakarsınız kilo almışsınız! Başkasının diyetini yok, herkes kendi ıslak, başkalık ve fiziki özelliklerinize için olan diyeti seçin.

10) Su içsem yarıyor!: İşte en önemli efsanelerden kimse. Bir Tane eğer tıbbi bir sayı bunun dışında, aşırı kısaltılmış yiyerek ve tok kademe ederek kilo almaz. Yaklaşık zaman içerisinde yediklerinizi ve içtiklerinizin aynısını masanızın üstüne balkon ve sonrası akşam hepsine amma bakın. Fiilen keza büzülmüş mı yiyorsunuz? Yediklerinizi yakıt o kadar de çok kademe ediyor musunuz? Bu konuda fiilen doğru olun. Dolayı sırf büzülmüş yediğinizi ve bol terfi ettiğinizi sanıyorsunuzdur, öyle.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !