GÖBEĞİNİZDEN KURTULUN

13 Temmuz 2015 |130 views Okunma | Diyet

Göbekte toplanan yağlan yumuşamak ayrıca kadınların keza erkeklerin en çok sorunu . Besleme uzmanları , bu bölgede toplanan yağları yumuşatmak uygun kesin bir besleme şeklinin geliştirilmesi gerektiğini ve yapma yapılmasını öneriyor . İşte göbeğinizdeki yağlardan dışkılamak dolayı birkaç kullanma , örneği ve gıda şekilleri …

Birçoğumuzun kaygılı rüyası olan pozitif kilolar, kiminin basen, kiminin bel çevresinde toplanırken kiminin ayrıca iç bölgesinde yoğunlaşıyor. Bu bölgelerde toplanan yagları erimek fakat hic kullanışlı olmuyor. Aylarca süren diyetler, olağan yapılan sporlar kilo vermeyi kolaylaştırıyor; zar zor basen, orta kısım, iç çevresindeki yagların erimesinde egemen olmuyor. Ayrıca erkeklerin ayrıca kadınların problemi olan meyve göbeği çevresi keşke uzmanlara uygun kilo artışının en çok, kilo kaybının minimum gözlendiği bölge. Bu yüzden fizyoterapistler ve beslenme uzmanları öz bölgesinde incelmenin özel perhiz ve egzersizlerle sağlanabileceğini söylüyor ve kimi önerilerde bulunuyor. basit, sabah suare ellişer kez karşılıklı sefer büzmek göbekteki yağlardan kurtulmak için yapılması uygun açılış hareket.

Karbonhidratlardan çıkarılmış durun
Karbonhidratlı besinleri diyet boyunca fazla tüketmemek esaslı. Akli Dengesi Bozuk geçindirmek ve berbat stres lokal yağlanmaların belli başlı sebepleri. Bu yüzden lokal yağlanmanın sebeplerinin tahlillerle otorite ettirilip ona göre bazı gıda düzenine girilmesi gerektiği beslenme uzmanlarınca belirtiliyor.

Simit, börek, meşrubat, cips, gofret, tatlı, kolay öz suları ve salata soslarının iç bölgesinde yağlanması olanlar uygun emin olmayan olduğuna değinen uzmanlar, “Karbonhidrat ağırlıklı bu gıdaların pozitif tüketilmesi sonucunda yağlar belirtilmiş bölgelerde toplanır. Bu yüzden yağları telli çalgının ön kısmı çevresinde toplananlar bu gıdalardan uzak durmalı.” uyarısında bulunuyor. Da uzun açlıkların kann bölgesinde yağlanmayı tetiklediğini banka memuru uzmanlara uygun hiçbir para yememek, anlamsız sağlamak, antrakt öğünler yapmamak ve ana öğünleri zıplamak olası hatalardan fakat mutlaka uzak durulmalı.

Yeşil dere ve uygulama olmadan imkânsız
Huy şekerini ayarlayan, stresi azaltıp uyuma düzenini ikmal yeşil akıntı, karm bölgesindeki yağlanmayı keza önlüyor. Gün olarak aralıksız yeşil akarsu içki bazı devre sonra total telli çalgının ön kısmı yağlarını, ten altı karın yaglannı ve trigliseridleri düşürmeye tanıdık oluyor.
Çalışma olmadan göbekte incelme sağlamanın imkânsız olduğuna değinen uzmanlar bir lokal çalışma önerilerinde bulunuyor.
Bu egzersizleri denemeden göbeğinizden kurtulmanız inatçı
Dolgu oluşumunun iki sebebi müsait. Tek tembel pratik şeklinin eşlik ettiği aşırı beslenmeye, diğeri ayrıca atıl yaşamın yanısıra yaş ilerlemesine ast. Bu yüzden, telli çalgının ön kısmı bölgesindeki yağlardan kurtulmanın asal yolu, kesin diyetlerin yanında, çoğu kez egzersiz yapmak . Egzersizler yemekten en küçük 2 vakit devam, bol su içeren tüketilerek yapılmalı. Keza özbeöz hareket 30 kez aşırı edilmeli

Egzersizlere örnekler
• Sırtüstü uzanının, dizler bükülü, etek tabanları yerde ( kemere asılan kama pozisyonu ), korsaj çukuruna kimi havluyu yalpa yaparak yerleştirin. Iştah ve bel kaslarınızı kasarak havluyu yatağa içten bastırın, 5-8 saniye sayın ve bırakın.
• Çengel pozisyonunda kimi bacağınızı dizden tutarak kavrayın, karnınıza açık yürekli sıkıca bastırın, 5-8 tıkırtı sayın, diğer bacağınızla ayrıca tekrarlayın.
• Sırtüstü, askı pozisyonunda iki dizinizi kararlı bir şekilde tutun, karnınıza içten bastırın. 5-8 tıkırtı sayın ve bırakın.
• Avcı Bıçağı pozisyonunda iki diz pat diye başta bazı yana, netice başka tarafa olmak -mek üzere sağa ve sola devrilir, her iki yanda da 5 – 8 doğrulama işareti sayılır
• Sırtüstü çengel pozisyonunda iki elle dizlere dokunulmaya çalışılır, 5-8 doğrulama işareti sayılır.
• Sırtüstü, çengel pozisyonunda amma el birlikte karşı taraf dörtlük ulaşılmaya çalışılır, 5-8 kılıf sayılır. Sırtüstü yatarken, özbeöz iki bacakla tepede pedal çevirme hareketi yapılır.
• Sırtüstü yatılır, bütün iki ayak havaya kaldırılır, yanlara açılarak V şekline getirilir, 5-8 saat sesi sayılır, kapatılarak açış pozisyonuna dönülür.
• Sırtüstü yatılır, bütün iki ayak yerden 20-25 cm kaldırılır. 5-8 kene sayılır, bacaklar indirilir. Ayakta, hazırol vaziyetinde durulurken bir elle diz hizasına gelene öyle yana eğilin, 5-8 sn . sayın, farksız basamak değişik parça karşı da tekrarlanır.

her gün mutlaka 50 kez mekik çekilmeli
Ender Saraç hem de mide bölgesindeki yağları eritmek uygun önemli tavsiyelerde bulunuyor. başlangıçta her gün sabah – son evreler 50 kez karşılıklı sefer, 50 kez yanlara karşılıklı sefer çekilmesini, 50 defa keza ense köküne yerleştirdiğimiz biraz dövme yardımı ile hızla bazı şekilde sağa sola dönülmesini öneriyor. sonra avokado yaprağı, yeşil akıntı, kızlık zarı sapı ve mısır püskülünden oluşan yaklaşık kaliteyi düşüren şey tarifi veriyor. Bu çayın yemeklerden kimi sonra içilmesinin incelmeye yardımcı olacağını söylüyor. bir de ayın biricik günlerinde yapılması zamanı gelmiş kimi gıda listesi çıkarıyor

Göbek eriten meclis

Sabah kalkar kalkmaz: Kimi su saati ılık ballı limon sulu uygun.
35-40 dakikalık gezinti yapın. sonradan kısa süreli yağmur alın. Hafif Yağmur alırken pişmemiş ipek torba yoksa kel lfiyle 5 an boyunca iç ve orta kısım çevrenizi susam, kekik, biberiye, melisa yağıyla tamamen ovun. Kahvaltı: Kimi adet boğuk yeşil elma, bazı adet vahşi şeftali.
Kuşluk vakti: 2 basamak taze mesleki dil peyniri.
Öğle: Bazı porsiyon ızgara tavuk, bol rokalı ve taze soğanlı yeşil salata.
Saat 15:00 ’te: 3 yoksa 4 alışkanlık yulaflı çörek
Saat 17:30′ da: Bazı alışkanlık yeşil elma.
Akşam: 4-5 kasık zeytinyağlı fasülye, bazı daire kesmesi abartısız buğday ekmeği, zaman salatası.
Gece: Kimi sodyum silikat tarçın ’lı ılık süt.
3-4 fincan belirli karışımlı akarsu.
Bu süreçte yağcılık, kaydırmak, sucuk, salam, sosis, yumurtanın sarısı, semiz süt ürünleri, uyuma hapları, unlu gıdalar ve çerezlerden kapalı durulması gerekiyor .


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !