HAFTALIK IŞARET YORUMUNUZ (23-29 Temmuz)

13 Temmuz 2015 |315 views Okunma | Burclar

Balıklar 24; Aslanlar 28 Temmuz ’a dikkat

ANTRENÖR
Bu hafta kendinizi ve geleceğinizi sorgulamayı biraz istemeyeceğiniz kimi süreçtesiniz. Bedensel harcamalarınıza bazı ahenk getirmek bilerek harcamalar yapacaksınız. Aşkta sevdiğinize özen gösterip ona sürprizler hazırlayıp ilişkinize hey güç katmalısınız.

 

BOĞA
Bu hafta Merkür ve Venüs ’nam bulundukları stüdyo dışı dolayı 28 Temmuz tarihinde hata anlaşılabilirsiniz. Dolayı sözlerinizi saygın seçin ve tüm duyduğunuzu ciddiye almayın. Bugün aşırı saf laf üstelik kocaman problemlere doğuş olabilirler hemen hemen hiç karşınızdaki kişiye güvenirseniz ilişkiniz cari fiyat almadan kurtulabilir.


İKİZLER
Bu hafta işyerinizde hiç durmadan çalıştığınız kişilerle uyumlu olmaya kendinizi zorlamamalısınız. Tam size dinme vermeyen kişiler beraber ilerlemek göre ruhunuzu zorlamaktan vazgeçip herkesi kendi hali birlikte kabullenmelisiniz. Aşkta yapıcı davranışlarınız ilişkinizin geleceğine siklet taşıyor.


YENGEÇ
Bu hafta 24 Temmuz ’hem dahi dünyanız canlanacak anca bu süreçte ülke içi dünyanıza yeni başlayan mesajları hissetmek, Güneş ve Neptün ’ün dikkatinizi dağıtması fazla zorlaşacaktır. 25 Temmuz ’hem ortaya çıkacak olan Merkür-Uranüs 120 derecelik açısı sizin zekânızı harekete geçirerek çabuk istediğiniz sonuçlara varmanıza tanıdık olacak.


ASLAN
Bu hafta papaz adayı olanaklar sağlayacak ve bunları değer biçmek sizin maharetinize kalacak. 28 Temmuz ’da Merkür Aslan burcundaki Güneş ’i geçerek izlenim ve düşüncelerinizi özgürlük ayla getirecek. Anca bugün kendinizi sözel olarak tabir etmeniz bazı punch olabilir.


BAŞAK
Bu hafta 28 Temmuz ’hem amaçlarınız ve huy görüşünüzü tolerans ülkü getirebileceksiniz. Bu kalbiniz birlikte aklınız aralarında harmoni düzenlemek demektir. serbest kalma içindeki Merkür ’isim Güneş ile karşılaşması günümüzde kendinizi çevrenize terbiyeli yansıtmanıza kapsam sağlayacak. Hemen Hemen Hiç koyu manzara açınızı aralıksız hatalarınızı incelemeye odaklamayın. Sizin sivri ve eğitici zekânız her zaman tedavüldeki perde bulmanıza çalışan olacaktır.


TERAZİ
Bu hafta 28 Temmuz ’hem de 11. Arkadaşlar Evinizde olacak Merkür ve onun Güneş ve Venüs ile alacağı konum, bir yığın konuda zihin yürütmenize ve zevkli tartışmalara katılmanıza yükselme belki. Hemen Hemen Hiç bu tartışmalarda suç anlaşılmalar problemlere çıkma olabilir.


AKREP
Bu hafta ikna ve hüner yeteneğinizi bir kat daha enerjik amma şekilde ortaya koyabileceksiniz. Kaçınılmaz konuşmaların Mali konulara daha fazla odaklanmaya başlayacaksınız. Sevda hayatınızda partnerinizin korkularını aşmasına önemli yardımınız olacak.


YAY
Bu hafta duygulu dünyanızı geliştirmeye odaklı olmakla beraber akla yatkın düşüncelerinizi de hayata geçiriyorsunuz. Sevilmeme hissiyle ilişkilerinize zemin koyabilir ve averaj görmemek göre etrafınıza duvar örebilirsiniz. İşle izafi edineceğiniz bilgiler kariyerinizi müspet yönde etkileyecek. Sağlıkta iffetsiz kolejinize ihbar etmelisiniz.


OĞLAK
Bu hafta meslek isteklerinizde ahenk ve huzura her zamankinden pozitif tartı verirken huzursuzluğa hiç katlanamayabilirsiniz. Barınak ve ailevi haytanızı, yer bağıntılı konuları alışık plana almaya başlayacaksınız. Aşkta geçmişi, eskiyi yaklaşık kenara bırakıp, artık geleceğe yüzünüzü dönmenizin zamanı geldiğinin kararını veriyorsunuz.


KOVA
Bu hafta çıkmış yolculuklar yurtdışı ve bir kat daha öncelikle düşünemediğiniz ülkeleri görmeyi düşünüp isteyeceksiniz. Etrafınızda büyüyen fırsatlar daha pozitif kazanım imkanları getirebilir. Görsel hayatınızda üst baş mektep değişimlerine kalkışabilirsiniz. Aşkta partnerinizle birbirinize aksi barışçı ve barışsever olacaksınız.


BALIK
Bu hafta 24 Temmuz ’hem de tepki beklemeksizin üzerinize aldığınız zanaat ve gözaltı duygunuz övgü edilecek şeyler olmakla beraber kendinizden vermeye ifa etmeniz halinde aşırı yaralayıcı çıkabilirsiniz.Günümüzde oluşacak olan Güneş-Neptün konumu yaşamınızdaki sınırları ve duvarları ortadan kaldırarak bedensel ve aşırı hassas saldırılara apaçık hale getirebilir. Bugün kendinizi alıkoyma aşağıda almaya kaygı gösterin! Günümüzde itinalı olmanız ve tehlikeli faaliyetlerden devre dışı durmanız gerekecek.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

Yorumlar


1 Yorum yapılmış "HAFTALIK IŞARET YORUMUNUZ (23-29 Temmuz)"

  1. Johnd273 demişki 19 Mayıs 16 11:16 pm 

    Hi, yup this post is truly fastidious and I have learned lot of things from it kdacdgdcdbbf

Facebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !