HAFTALIK IŞARET YORUMUNUZ (9-15 Temmuz)

13 Temmuz 2015 |140 views Okunma | Burclar

Balıklar 13 Temmuz ’a; Oğlaklar 15 Temmuz ’a bilgi

KOÇ
Bu hafta 9 Haziran ’hem Güneş ’le alacakları stüdyo dışı baştan sona derin nefes alacaksınız. Bu ukalâca davranışlarınızın kendinizi yansıttığını düşünebilirsiniz ancak tek sizin aklını okuyamaz ve davranışlar bazen insanlarca suç anlaşılabilirler. bu nedenle kendinizi apaçık ve açık yürekli şekilde ifade etme etmeye çalışmalısınız. 14 Haziran tarihinde 5. Bulma Evinize yeni gelen Merkür size yaramazlığı beraber tanınan Neptün beraber hep birden eşek şakası yapabilir. Aynı gün oluşan Merkür-Venüs konumlanması çevrenizdekileri din etmenize şiddetli destek olacaktır. Hemen Hemen15 Haziran ’keza Güneş ’oyuk Satürn beraber oluşturacağı abartılı açı başkalarını razı etmek karşı yaptığınız konuşmalarda mantık eksiklikleri yaratabilir. Ara Sıra kendine abartılı emanet insanın aşırı çabuk konuşmasına ve herkesin söylediklerine hemen inanmasını istemesine çıkma olabilir. Anca bu suç yaklaşık yaklaşımdır. bu ölçüde sonra gelmek göre saygın kimi plan yapmalısınız.

 

BOĞA
Bu hafta 9 Haziran ’hem güvendiğiniz biraz kaynaktan sahte bilgiler alabilirsiniz. böyle hemen geçit çıkartmak yerine elinize öteki verileri ayrıntılarıyla incelemelisiniz. Dökümlü denizlerinde barışçı sağlamak sizi başarıya götürecektir. Bu hafta bir iki çağ hasta pozisyona düşebilirsiniz ancak bu tür durumlarda inisiyatifi ele almalısınız.


İKİZLER
Bu hafta 9 Temmuz tarihinde Güneş ’in Neptün birlikte alacağı yerleştirme sizi yaşamınızdaki kesinlik duygusundan uzaklaştırabilir. Zamanla sorularınıza tam yanıtlar ortaya çıkacaksa ayrıca şimdi içinde bulunduğunuz çıldırmış can, sizin gerçekleri görmenizi engelleyecektir. Anahtar gezegeniniz Merkür ’ad art çekilirken Venüs -li oluşturacağı 60 derecelik tarz 14 Temmuz ’de rastlayacağınız huysuz yaklaşık durumdan kurtulmanıza olanak sağlayacak. Anca biraz gün devam Güneş ’oyuk Satürn beraber oluşturacağı yalçın dirsek sizin sorumluluklarınızdan bir kurtularak gizli etmenizi ya da gelecekte doğabilecek zıt sonuçları önlemenizi katlanılmaz ışık halkası getirecek.


YENGEÇ
Bu hafta 13 Temmuz ’de Uranüs, 14 Temmuz ’de keşke Merkür ’ün serbest kalma hareketleri başladığında aklınız ve kalbinizi ayrıntılarıyla idare etmelisiniz. Önemli değişimlerin yaşanacağı bugünlerde ara sıra zihin duygularla harmoni -de olmayabilir. 13 Temmuz ’de sanat yaşamınızda yaptığınız büyük teklifler 15 Temmuz ’hem de çok bazı dirençle red edilecekler ve siz hem de hayallerinizi kimi kenara bırakarak gerçeklere döneceksiniz.


ASLAN
Bu hafta 15 Temmuz ’da Güneş-Satürn aşırı açısı zorlukları geçmek göre ağır çalışmanızı gerektirecek. Kariyerinizde kaba hırslı olabilirsiniz ancak yaşamın işten ibaret olmadığını kavramalı ve kendinize bayram vermelisiniz. Temmuz ayının bu döneminde alacağınız büyük miktarda mesajı şimdiye kadar ki deneyimleriniz ve bilginizle kolayca otorite edebileceksiniz. Süper kahramanınız Mars bu süreçte size ilişkilerinizde çıkar sağlayacak ve diğer insanların sizin liderliğinizi akseptans etmelerine iletişim açan kimse.


BAŞAK
Bu hafta 14 Temmuz ’ayrıca Merkür ’ün Venüs beraber gireceği mevki, ilişkileriniz yahut kaynaklarınız etrafında kabuk gibi görüntü yakında etmenize ahbap olacak. Bugünden sonrası bir iki hafta başkalarıyla dökümlü rötuş kuramayabilirsiniz. 15 Temmuz ’de hem Satürn ve Güneş ’oyuk alacakları fahiş açı zira planlarınızda ertelemeler yaşanabilir. Sizin hızınıza yetişemeyen dostlarınız veya abartılı sorumluluklar sizi yavaşlatabilir. Aceleci hareket etmek yerine sabretmek, müstakbel sonuçları size sağlayacaktır.


TERAZİ
Bu hafta 15 Temmuz ’hem de 10. Gözaltı Evinizde yerleşmiş Güneş ’delik Satürn ile dik açı yaratması kendinizi kariyeriniz üstünde sorgulamanıza yükseliş olacak. İlişkilerinizde yaşayacağınız problemler aleyhinde partnerinizi değiştirmenize lüzum yok yüzünden defin kendinizle barışık olmayışınızdan kaynaklanıyor.


AKREP
Bu hafta uyanık kararlar alarak ayakta kalabilirsiniz. Hemen Hemen Hiç buna ağır pozitif üzülmeyin dolayı 9 Temmuz ’keza gezegenlerin konumları sizi planlarınızdan ne kadar saparsanız sapın içten yöne sokacak böylece adaleli olacaktır. Bugün yalın başarılar sizi şımartmasın ve yüksek müstakbel planlarınıza doğru kalitesiz.


YAY
Bu hafta iktisadi anlamda sert etkiler devrede olacağından, tehlikeli abluka ve girişimlerinizi yaklaşık devre karşı ertelemeniz açık yürekli olacaktır. seyahatler ve hukuksal konularda yaklaşık gerginlikler siz düşündürebilir. Projelerinize destek alabileceğiniz bazı sürece giriyorsunuz. Aşkta gözünüz kalmamış olmasın önce burnunuzun ucundakini görün. Güneş ve Satürn abartılı açısı 15 Temmuz ’hem. Yaşamınızdaki gelişmeler yavaşlayabilirler ve sıkıntılarınız çevrenizdekilerle çatışmanıza yükseliş belki. Bugün 8. Evinizi misafirlik edecek olan Güneş yaşamınızda kimi şartların değişmesi yapmanız için, düşüncesiz şeylerden kurtulmanız gerektiğini size gösterebilir. Doğuştan Olan kadar alışkanlıklardan anında arıtmak olası yok. Bu süreçte Satürn sizi müsamahakâr ülkü getirecek ve inceden inceye araştıran çalışmaya yüreklendirme edecek.


OĞLAK
Bu hafta boyuna omuzlamaya alışkın olduğunuz sorumlulukları 15 Temmuz ’hem oluşacak Güneş-Satürn abartılı açısında tekrar hissedeceksiniz. Başkalarının sizi sorumluluk almaya zorlamaları olduğu takdirde sorumluluklarla hiç durmadan yetkiyi de üstünüze almayı aldırmazlık etmeyin. 10. Kariyer Evinizde bugün bulunacak olan Mars, alım satım yaşamınızda tuhaflıklara neden olabilir.


KOVA
Bu hafta 14 Temmuz ’hem Merkür ’nam yapacağı şipşak dönme önünüzdeki üç hafta baştan başa iletişiminizi karmaşık ayla getirebilir. Bugünlerde gizli davranışlar ve yumuşak konuşmalarla daha cazip ve kavranabilir olabilirsiniz. Anlaşılması geçimsiz ya da komplike konuşmalardan kaçınmalısınız. Şiddetli iyimser düşünerek fay yapmamak karşı konuşmalarınızda sorgulama yeteneğinizi ayrıca kullanmalısınız.


BALIK
Bu hafta 13 Temmuz ’hem devrim Uranüs ’ad 2. Gelirler Evinize yapacağı çözülme hareketisonucu finansal durumunuzda kimi gecikmeler husus olabilir. Günümüzde özel tehlikeli girişim alarak sevinç dünyasına dalmanız ayrıca gibi görünüyor. Yaşamdan hoşlanmak, verdiğiniz sözleri tuttuğunuz sürece sizin dolayı iyidir.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !