HAFTALIK ISTAVROZ YORUMUNUZ (6-12 Ağustos)

13 Temmuz 2015 |140 views Okunma | Burclar

Yaylar ticaret arkadaşlarına güvenmenin meyvelerini toplayacaklar

KOÇ

Bu hafta Güneş ve Jüpiter ’kovuk yaratacağı 60 derecelik dirsek sizi günü yaşamaya zorlasa de 8 Ağustostarihine pek bütün planlarınıza hazır beklemek durumundasınız. Planlara ara vermek veya onları devamlı başkalaştırmak kimseye yarar getirmez, bunu unutmamalısınız. 9 Ağustos ’ta Venüs ve Neptün ’isim tıpkı doğrultuda oluşu esnasında duygularınızın sizi hakimiyet etmelerine izin verebilirsiniz. 11 Ağustos‘a o kadar vadeli planlarınız ilgili pozitif üzülmemeli ve hayal kurmalısınız.

 

BOĞA
Bu hafta 7 Ağustos ’ta Venüs ’nam Homurdanma burcunda 3. Temas Evinize girmesi spesifik diyaloglar başlatmanıza çıkma belki. Başkalarının gereksinimlerini tarafsızlık ve candan dinlemeye başladığınızda o birey beraber olan yakınlığınız artacaktır. 8 Ağustos ’ta Merkür ’isim yapacağı şipşak döndürme, özellikle sevgi, aile ve yalan konularında yine de çözülememiş problemleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Venüs ve Neptün aşırı açısı 9 Ağustos ’ta parlak gözlü duygular ve hayalleri zirveye taşıyacaktır. Günümüzde duygulu Boğa Dolunay ’ıyaşamınıza tat katacaktır. Kendinize sezon ayırıp arkadaşlarınızla yeterli sezon geçirmeye, şık biraz yem yemeye ya da doğaya dönem ayırmaya bakın.


İKİZLER
Bu hafta 8 Ağustos ’ta Merkür ’ad Görülmeye Değer Yerler Dönencesi ’ne girmesiyle aptalca ve aceleci yaşamınızı düzene koymanız kolaylaşacak. Sözleriniz -de bulunduğunuz optimist dahilik halinizi yansıttıkça diğer halk müziği da size olan pozitif gelişmeleri görecekler. 9 Ağustos ’ta Venüs ’nam 7. Sırasıyla Değeriniz Evine girmesiyle sevda yoksa madeni para konularında kendinize artı güvenerek kendinizi kandırmamalısınız. Mantığınızı kullanın anca hayallerinizin size rehberlik yapmalarına hem de izin verin.


YENGEÇ
Bu hafta 7 Ağustos tarihinde burcunuza girecek olan Venüs üzüntülerinizi biraz kenara bıraktığınızda, yaşamın ağır lezzetli olacağını size hatırlatacaktır. Sırasıyla değerinizi terbiyeli bilmeniz ve çevrenize sevda beraber yaklaşmanız, meslek yerinizde değerinizi sert arttıracak. Natürel ancak bu cümbür cemaat size istediğinizi verecek demek yok. Anca -da bulunduğunuz ortamdan istek alarak çalışmanız, sizi rağbette ticaret arkadaşı haline getirecek. 9 Ağustos ’ta tornacılık yapan Merkür hissettiklerinizi açıklamanıza şans verecek. Sevgili, madeni para veya takdir getirmek göre yapacağınız girişimlerin 6 Eylül tarihinden öncelikle gerçekleşmeleri gereklidir.


ASLAN
Bu hafta 7 Ağustos ’ta burcunuza yeni gelen Merkür9 Ağustos tarihinde oluşacak olan Venüs-Neptün 120 derecelik açısı çevrenizdekileri emekçi hayallerinizle etkilemenize alan sağlayacak. Günümüzde açık kalpli olmanız olması halinde müthiş ve ballı rahibe adayı kimi aşka başlayabilirsiniz. İçtenliğinizi kaybetmeniz halinde gelecekte hayal gücü kırıklığı yaşayabilirsiniz.


BAŞAK
Bu hafta 8 Ağustos ’ta sorgulayıcı Merkür ’ad Aslan Dönencesi ’ne girmesi aklınızda yerleşmiş zorunlu biraz sorunu alıp götürecek. saf işleri bitirip bitirmediğinize bakmaksızın günümüzde kendinizi iyimserlik olarak bulacaksınız. Önünüzdeki birkaç hafta içinde rahibe adayı fikirleri eyleme koymadan durup düşünmeniz ve en ince ayrıntısına kadar değerlendirmeniz gerekiyor. 9 Ağustos ’ta Venüs ’nam Neptün ile gireceği mesut beraberlik, duyguları düşüncelerin huzurunda geçirecektir. Bugün arkadaşlarınız size kurnaz ve papaz adayı deneyimler yaşatacaklar, ilişkileriniz eski problemleri unuttuğunuzda daha hem de güçlenecekler. Günümüzde yadigâr yaşamalısınız.


TERAZİ
Bu hafta 7 Ağustos ’ta Venüs ’ad Sızlanma Dönencesi ’ne girişiyle fikirlerinizi kendinize saklayarak korunabilirsiniz. 6 Eylül tarihine o kadar 10. Kariyer Evinizde kalacak olan Venüs sizi bir kat daha artı sosyalleşmeye zorlayabilir. 9 Ağustos ’taki Venüs-Neptün konumlanması sizin baktığınız her tarafta romantizm ve icat fırsatları görmenizi sağlayacaktır. Bugün hayallerinizi onaylamak sizin elinizdedir. Merkür ’ünlü kimse sona erme üç haftadaki ilişkinin kesilmesi hareketini bitireceği 8 Ağustos ’ta hayallerinizi çevrenizdekilere serbestçe anlatmanız olası olacak.


AKREP
Bu hafta 7 Ağustos ’ta Venüs ’ad Mızmızlık Dönencesi ’ndeki 7. Evinize girmesiyle yaşamınıza rahibe adayı girecek olan biri size acemi alıştırma ve hata olanakları sunabilir. 8 Ağustos ’ta özellikle işyeriniz ve kariyer yaşamınızda kullanabileceğiniz bir yığın acil bilgiye ulaşacaksınız. Bu bilgileri oldukları falan müracaat etmek yerine filtreleyerek kullanmanız gerekecek.


YAY
Bu hafta tutkunluk hayatınızda emin bazı döneme nehir ağzı yapıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiden sürpriz amma yetenek alabilirsiniz. Aradaki abes ppürüzleri büyütmeyin. De kendinizi hem de ilişkinizi yıpratmayın. Zamana bırakın. Paranızı har vurup harman savuruyorsunuz. Devamlılık Belirten günlerde bunun sıkıntısını çekebilirsiniz. Harcamalarınızda itinalı olun. Alım Satım oturmuş meslek arkadaşlarınıza güvenin, meyvelerini toplayacaksınız.


OĞLAK
Bu hafta Uyumlu Venüs ’nam Mızmızlık Dönencesi ’ndeki 7. Ortaklıklar Evinize 7 Ağustos ’ta yapacağı misafirlik, yumuşak yanınızı abartılı çok kişiyle tanışmanıza neden olacak. Başkalarının dertlerini dinleyerek sert kayda değer kimi tahvil başlatabilir yoksa gelecekte sert karlı bir ortaklığa girebilirsiniz. 8 Ağustos ’ta Merkür ’ünlü kimse 8. Evinize girişi gelecekteki göz kamaştırıcı yatırımlar için yaklaşık süredir durmuş olan müzakereleri üstünde başlatabilir.


KOVA
Bu hafta 9 Ağustos ’ta tok hayal gücü gücünüz ve başkalarına verdiğiniz değerinde, sizi bedensel ve tanrısal açılardan zenginleştirebilir. Bugün Venüs ’isim 6. Alım Satım ve Neptün ’ad 2. Bozuk Para Evinizde olacağı düşünüldüğünde, yaratıcılığınız ve sadakatinizin size önemli geri dönme sağlaması kaba normaldir.


BALIK
Bu hafta aralıksız yakınıyor sizi kimsenin anlamadığından şikayet ediyorsunuz. Alım Satım ilgili hevesli davranıyor, taşıyamayacağınız çok kaba bakım üstleniyorsunuz. Koşum Hayvanları arkadaşalrınızla işlerinizi paylaşmalısınız. Sevgi hayatınızda kıskançlıklarınız ve gereksiz karprisleriniz çünkü ilişkiniz yoluna girmiyor. Hukuken Varsayılan olmanızda fayda müsait.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !