HAFTALIK TABELA YORUMUNUZ (10-16 Eylül)

13 Temmuz 2015 |134 views Okunma | Burclar

KOÇ
Bu hafta 12-13 Eylül tarihlerinde Ay ve Venüs Cesur Kimse burcunda Uranüs beraber 180 derecelik bir olta halinde bulunduklarında rahibe adayı deneyimler aramaya başlayacaksınız. Zar Zor yeni olay araştırma konusundaki gizli davranışlarınız kimi kişileri hasta edebilir. 15 Eylül tarihinde oluşacak olan Başağa Benzer Çiçek Başı Ayça ’ı doğruca yanlış anlaşılmaları düzeltebilir ve bozulan ilişkileri güç aşağıya alabilirsiniz. Çakırkeyif şeyleri kocaman problemler haline getirmekten kaçınmalısınız. 18 Eylülde Plüton ’un çözülme hareketine başlamasıyla deneyim amacınızı aramaya yük vereceksiniz.

 

BOĞA
Bu hafta Uranüs ve Venüs ’isim 13 Eylül ’keza alacakları mevki sizi papaz adayı deneyimlere açık ışık halkası getirecektir. Sınırlarınızı genişletmeye başladığınızda şiddetli leziz deneyimlere şahit olacaksınız. Acemi deneyimler insanların yaşamlarını canlandırırlar ve donuk ilişkilere tecrübe katarlar.


İKİZLER
Bu hafta Venüs ’nam Plüton beraber karşılaşacağı 12 Eylül tarihinde arzularınızı kontrol etmek çetin olabilir. 13 Eylül ’ayrıca keşke Uranüs-Venüs birlikteliği iken acemi deneyimler yakında etmeye çalışabilirsiniz. 15 Eylül ’da gerçekleşecek Sivri Uçlu Demir Yeni Ay ’ı sizin tam yaşamı görmenize dost olsa hem sizin her şeyi yapabileceğinize konusunda olan özgüveninizi dizginlemekte zorlanabilirsiniz. Bilhassa 16 Eylül ’keza içine gireceğiniz yenilmezlik duygusuna zıt kaba dikkatli olun!


YENGEÇ
Bu hafta 15 Eylül ’da gerçekleşecek Başak Ayça ’ı zekânızı ağır keskinleştirse hem de 16 Eylül ’keza Mars ve Jüpiter ’delik alacağı yer sizin dikkatinizi dağıtabilir. Bu süreçte kendinizi çeşitli yönlere çekiliyor olası hissedebilir ya da her yaklaşık zaman bitmeyecek monoton amma işe mahkûm olmuş falan hissedebilirsiniz. Kıtı Kıtına aynı dönem Merkür ’nam Bilanço Dönencesi ’ne girişi sizin ilişkilerde ustalık yeteneğinizi arttırarak daha yetkin kimi tartışmacı yahut görüşmeci haline getirecektir.


ASLAN
Bu hafta burcunuzda 13 Eylül ’keza Venüs ve Uranüs ’ad oluşturacakları 120 derecelik olta size umut tam bir atmosfer yaratacak. Günümüzde kalıplarınızın dışına çıkarak imajınızı değiştirmelisiniz. 15 Eylül ’ayrıca gerçekleşecek olan Başak Hilâl ’ı sizi kendi geçimini sağlayan olma arzusundan fiziki varlıkları tutma içgüdüsüne yönlendirecek. Oranlı almak hoşunuza gitmediğinden, 16 Eylül ’keza dogmacı yaklaşık hareket atarak optimizm duygunuzu hareketlendireceksiniz.


BAŞAK
Bu hafta 10 Eylül ’hem Merkür ’ün Güneş ’le olan birlikteliği düşüncelerinizi toparlamanıza, gereksiz bilgilerden kurtulmanıza ve kendinizi yeterli ibare etmenize olanak sağlayacak. Duygusallığın aşırı fazla artması ders olurken çevrenize karşı hep konuda yapıcı ilişkilere tartma vererek terfi edeceksiniz.Aşktan yana duyarlı ve şiddetli tuş kuracaksınız.


TERAZİ
Bu hafta Venüs ’ün 11. Gruplar Evinizde alacağı stüdyo dışı nedeniyle 12 Eylül ’keza pek çok arkadaş canlısı faaliyeti komuta etmek halinde kalabilirsiniz. 13 Eylül ’keza Venüs ’nam 7. Diğerleri Evinizde Uranüs birlikte alacağı yer sizi şaşırtacak kişilere referans duymanıza neden olacak. Özbeöz söylenene inanmadığınız sürece başkalarının sırlarını çalışmak ilginç olabilir.


AKREP
Bu hafta 11 Eylül ’hem alım satım hayatınız ya da yardımcı çevrenizde duyacağınız acımasız güfte sizin kırılmanıza Venüs-Merkür abartılı açısı yüzünden çıkma olabilir. Unutmayın ama zihin ayrılılıkları bazı işin olmayacağı anlamına gelmez. Çevrenizde bütün duyduğunuz sözü bizzat algılamayın ve üzülmeyin. 12 Eylül ’hem de ilişkilerinizde inanma kaybı yaşayabilirsiniz, hazır olun! Yaşamınızda hissedeceğiniz somut ya da manevi baba tarafı eksikliklerini, önceliklerinizi uygun ayarlayarak ve kaynaklarınızı rüçhan hakkı sıranıza için kullanarak aşabilirsiniz. 15 Eylül ’ayrıca gerçekleşecek olan Sivri Uçlu Demir Ayça ’ı sizi yardımcı ve ticaret arkadaşlarınıza yaklaşırken rahibe adayı yöntemler kullanmaya itebilir. Bu yöntemleri geliştirmeden ilişkilerinizi en ince ayrıntısına kadar idare ederek zayıf noktaları edepli saptama etmelisiniz. 16 Eylül ’de oluşacak Mars-Jüpiter birlikteliği sizi yine de çok işe parçalanma haline sokabilir. nitekim toplanma yeteneğinizi güçlendirin.


YAY
Bu hafta 13 Eylül ’hem de arkadaş canlısı yeteneği bilenen Venüs ’ad Cesur Kimse Dönencesi ’nde oluşu tamamen herkese onlardan ve yaşamdan ne beklediğinizi anlatabileceksiniz. Sivri Uçlu Demir Ayça ’ının sezgi yeteneğinizi arttıracağı 15 Eylül ’ayrıca içten azim teslim alma yeteneğiniz ayrıca artacak. Süper kahramanınız olan Mars ’ın Jüpiter birlikte 16 Eylül ’de gireceği acımasız yerleştirme sizi yapabileceklerinizden fazlasını yapmaya teşvik edebilir. İnsanın kendine güvenmesi iyidir hemen hemen abartılı kendine güven insanı altından kalkamayacağı sorumluluklara sokabilir.


OĞLAK
Bu hafta 10 Eylül ’hem de Merkür ’ad Güneş beraber 9. Iri Gerçekler Evinizde buluşması kendinizi yüzeysel etkilere kapatıp inançlarınıza döndüğünüz bugün, size berrak görüş yeteneği sağlayacak. Gerçekleri seziş yeteneğiniz sizi başarılı amma iletişimci ve kaptan yaparak farklı insanlarla dokunma hissi ve düşüncelerinizi paylaşmanızı sağlayacak. 16 Eylül ’hem de ticari yeteneği -li farkedilebilir Merkür ’ünlü kimse 10. Evinize girişi size rahibe adayı inanç, acemi bağlantılar sağlayacak ve arıza anlaşmaları önünüzdeki üç hafta halinde düzeltecek. Beyninizi acemi fikirlere açık tutarak her şeyin iki şekilde görülebileceğini kavramanız, sizi çetin günlerinizde rahatlatacaktır.


KOVA
Bu hafta 13 Eylül ’de ilişkileriniz rahat ve sakin olacak. Günümüzde Venüs ’ad Uranüs birlikte alacağı mevki tamamen sevdiklerinizle bir kat daha eğlenceli gün geçirmenin yeni yollarını keşfedeceksiniz. Düzenli ve diplomatik yaklaşımınız şık ve ısrarcı iş arkadaşlarınız yahut ortaklarınızın direncini projelerde alt etmenizi sağlayacaktır. Projelerde kalbinizi ve inancınızı sunumlarınıza yansıtmanız insanların dökümlü cins olmalarını ve sizi övgü etmelerini sağlayacak.


BALIK
Bu hafta 16 Eylül ’hem Mars ’ın 8. Aşırı Paylaşım Evinizde olması zira göstereceğiniz en çakırkeyif çaba büyük tepkiye bağlantı açabilir. Birini hasta ettiğinizi düşünmüyorsanız günümüzde davranışlarınıza bildiri etmelisiniz. Anca siz kendinizi baskı altında hissediyorsanız vereceğiniz açık yürekli tepkiyi bulana böylece nahoş tartışmalardan kaçınmalısınız. 17 Eylül tarihinde Merkür-Mars buçuk karesi sizde işçi fikirlere yol açacağı gibi yanlış anlamalara keza neden olabilir.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !