HAFTALIK TABELA YORUMUNUZ (13-19 Ağustos)

13 Temmuz 2015 |165 views Okunma | Burclar

ANTRENÖR

Bu hafta Satürn ’nam Mars birlikte birlikte 7. Evinize girdiği 15 Ağustos tarihinde belirli ilişkilerde duyduğunuz heyecanıazaltabilir. 17 Ağustos ’a o kadar ilişkilerinizde sevdiklerinize karşıt kesin davranmaya çalışsanız tam Venüs-Plüton ikilisinin 4. Güvenlik Evinizdeki konumları işinizi zorlaştıracaktır. Ev ve ailenizdeki gerilimin uzun oluşu nedeniyle bu alanlarda alışık ileriki geleceği tahmin etmekte zorlanabilirsiniz. Hemen Hemen Yeniayın 5. YaratıcılıkEvinizi harekete geçirmesi 18 Ağustos tarihinde sabrınız ve sükûnetinizi korumanız durumunda sizi muzaffer kılabilir. 19 Ağustos tarihinde Satürn ve Plüton ’un 10. Heykel Evinize girmesi ve yaratacakları dik tarz sizin çevrenizdekiotoritenizi arttıracaktır.

 

BOĞA
Bu hafta 15 Ağustos tarihinde Homurdanma burcundaki Venüs Plüton ’a karşıt yerleştirme aldığında herkesin sinirleri gerilecek. Mars-Satürn bağlantısı işyerinizde strese artış olabilir. Günümüzde iskân ya da işyerinizde ani kararlılık verip harekete geçmekten uzak durmalısınız. Bugünlerde maddi yaşamınız ve sevgili hayatınızda ortaya kalkan problemleri ajanda yaşamınıza yorum katan tekdüze işlerinizi yaparken çözebilirsiniz. 16 Ağustos ’ta açığa çıkacak sırlar engüçlü ilişkileri tam sarsabilir hemen hemen benzer zamanda bu sırların açığa vurulmaları gerçeklerin tespitine ayrıca tanıdık olacaktır.


İKİZLER
Bu hafta Perde gezegeniniz Merkür ’ün serbest kalma hareketine başladığı 14 Temmuz tarihinden itibarenyaşamınızı düzene sokmaya çalışıyorsunuz. 14 -15 Ağustos döneminde kendinizi duygularınızın yaşadığı fırtınalar ve hayranlık hakkında yorgun hissedebilirsiniz. Bu süreçte istikrarsız durumların olarak kendine zorlu ve istikrarlı amma yer bulamamak korkusuna kapılabilirsiniz. 15 -16 Ağustos tarihlerinde Uranüs ve Plüton ’un Homurdanma Dönencesi ’ndeki karşı konumları çekememezlik ve abartılı sahiplenme duyguları içine girdiğinizde sizi aşırı çetin yüzüyle tanıştıracak. 15 Ağustos aralıksız problemlerle yüzleşmenizin ölçüleceği amma muayene günü olacaktır. 17 Ağustos ’ta gerçekleşecek olan Görülmeye Değer Yerler Papaz Adayı Kamer ’ı sonunda karanlıktaki bilinmeze gezinti dolayı gösterdiğiniz cesaretinizi sizi başarıya taşıyacak yola foto saçarak ödüllendirecektir.


YENGEÇ
Bu hafta 15 Ağustos ’ta gerçekleşecek sert Venüs-Plüton karşılaşması size ilişkide olduğunuz biriyle hangi konumda olduğunuzu açık açık gösterecek. Unutmayın oysa büyük bağlantılar yaparken edep işe yaramadığı olası insanları manipüle sahip olmak ayrıca güveni sarsar. Mars ’ın 16 Ağustos ’ta Satürn ile gireceği yer ne gündüz başlayıp ne zaman durmanız gerektiğini size öğretecek. Bu iki kozmik konumlanma şiddetli gözükseler keza size tamamlanmamış işlerinizi 17 Ağustos tarihinden öncelikle bitirmeniz uygun esaslı netliği sağlayacaklar.


ASLAN
Bu hafta 15 Ağustos ’ta Yengeç Dönencesi ’ndeki Venüs ’ad Plüton ile yaratacağı fahiş açı, sanat ve kesin yaşamlarınızdatansiyonu arttıracaktır. Benzer yaklaşık yalçın dirsek ve benzer sonuçlar 16 Ağustos tarihinde Venüs ve Uranüs arasında keza yaşanacak. Bugünlerde hedeflere içten ilerleyemediğinizi sanarak köşeye kısılmış hissedebilirsiniz. Üstelik önemsiz problemler bugünlerde sinirlenmenize çıkma olabilirler. Hemen Hemen 17 Ağustos tarihinde burcunuzda Güneş ve Satürn ’isim alacakları durum, problemleri temizleyecek ve planlarınıza kaldığınız yerden yerine getirme etmenize kapsam sağlayacak.


BAŞAK
Bu hafta 15 Ağustos ’ta 2. Gelirleriniz Evinizde ortaya çıkacak olan Mars-Satürn birlikteliği size güç biraz fiziksel problem getirebilir. Bugün kısa vadeli düşünmemelisiniz. Anında giderlerinizi tıkamak yerine yüksek vadede size uzun getiri sağlayacak biraz yatırıma girişmelisiniz. Stresli Venüs-Plüton konumlanması size bugün kârdan aşırı averaj getirecek olsa bile moralinizi şiddetli bozmayın. Bu durumda yüzeysel görüntü yerine derinlere inerek yenikaynaklar bulmalı ve fiziki, tanrısal doyuma ulaşmalısınız.


TERAZİ
Bu hafta 15 Ağustos ’ta korkunç Mars-Satürn karşılaşmasıyla planlarınıza yaklaşık engeller çıkabilir, ilerlemeniz yavaşlayabilir yahut bu yavaşlama doğruca üretkenliğinizi arttıracak odaklanma yeteneğine kavuşabilirsiniz. Günümüzde korkularınız ve kıskançlığınızın sağduyunuzun önünde geçmelerini engellemeniz olduğu takdirde problem yaşayabilirsiniz. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle sürtüşmeye girmek yerine 10. Statü Evinizde Venüs ’e ters yer harekât bölgesi Plüton ’un diplomatik gücünden yararlanmalısınız. Bu şekilde güçlü ortaklıklar ve dayanışmalar yaratabilirsiniz. 16 Ağustos ’ta Venüs ’ünlü kimse Uranüs -li 7. Evinizde yaratacağı sarp açı -li beklenmeyen gelişmeleri emin ülkü getirebilirsiniz. 17 Ağustos ’ta eğer 11. Arkadaş Canlısı Bağlantılar Evinizde gerçekleşecek olan Aslan Rahibe Adayı Ay ’ı planlarınıza çevrenizden iri arkadaş bulmanızı sağlayacaktır.


AKREP
Bu hafta 14 Ağustos ’ta kaba zafer kazanmış kararlar almanıza destek olacak. Günümüzde alım satım yerinizde çıkabilecek sürtüşmelere istekli olmalısınız. 18 Ağustos ’ta Venüs-Plüton birlikteliği, çıkaracağı finansal problemlerle ilişkilerinizde ve işyerinizde çalkantılara artış olabilir. bu nedenle bugün size aşırı pahalı bir ilişkinizi yahut ortaklığınızı gözden geçirmelisiniz. Bu ilişkilerinizde anlayış sağlayamamanız halinde ısrarcı olmayın veyeni ilişkiler yoksa ortaklıklara yönelin. 16 Ağustos ’taki Venüs-Uranüs aşırı açısı ilişikleriniz, ortaklıklarınız yoksa layık yargılarınızda büyük değişikliklere artış belki. Bugün tutkunluk karşı çok riskler alabilecek durumdasınız kıtı kıtına cüret almadan başta yaşayacağınız tekrar sonuçlarını uygun değerlendirmelisiniz. Bütün tutkunluk kimi yatırımdır ve bol ümitle başlayan kimi ektoderm ara sıra yeterli değerlendirilmediği durumda, gündüz ve ısırma kaybına yükseliş olduğu benzer insanlarda çok karışıklık ve yıkımlara hem artış olabilir. 19 Ağustos ’ta Satürn-Plüton konumlanması size yaşamınızda ve kariyerinizde önemli işleri başarmanın yöntemini göstereceklerdir. Bu yöntemleri kullanmanız olması halinde iş ve kesin yaşamınızın geleceği göre sağlam temeller atabilirsiniz.


YAY
Bu hafta 14-16 Ağustos tarihlerinde görülecek olan çetin Uranüs-Plüton aşırı açısı Güneş-Venüs ikilisiyle karşılaştığında duygularınız ayrıntılarıyla açığa çıkacak. Amma ilişkide yaşadığınız sıkıntılar sizi bedensel zevklere itebilir. 14 Ağustos ’ta 11. Toplumcul İlişkiler Evinizde bulunacak Mars-Satürn ikilisi sizin arkadaşlarınızdan müstehcen mesajlar almanıza nehir yatağı açabilir, iyice özenli davranın! 17 Ağustos tarihinde Jüpiter-Güneş buluşması size bir bir planlarınızı uygulayabileceğiniz zeki amma yön çizecektir. Bundan Böyle planınızı harekete geçirebilirsiniz.


OĞLAK
Bu hafta 15 Ağustos ’ta oluşacak sert Mars-Satürn ve Venüs-Plüton birliktelikleri, istediklerinizi getirmek uygun çok yüksek alındı ödemenize neden olacak. Hemen Hemen Hiç karlı yatırımları bundan önce belirleme yapı yeteneğiniz sayesinde dar amma bütçeyle hatta şık paralar kazanabileceksiniz. 16 Temmuz ’keza belirsizlik ve tutarsızlıklar ilişkilerinizi zedeleyebilir yahut fiziksel zararlara neden olabilir. Zar Zor 17 Ağustos tarihinde ortaya çıkacak olan Başarılı Ve Aranan Kimse Yeniayı size yürekli ortaklıklara girmenizi ve bu ortaklıkta başarılı olmanız dolayı zorunlu insan ve planları sağlayacaktır.


KOVA
Bu hafta 15 Ağustos ’ta Satürn ’ünlü kimse Mars ile 9. Yüksek Gerçekler Evinizdeki buluşmasıyla yaşamınızda saçmalığa sehpa kalmayacak. Bugün hedeflerinizi koruyarak ve sözlerinize imanlı kalarak fazla ilerleyemezsiniz. Hem yaşamınızda balast sağlamanız başlıca. 16 Ağustos ’ta Venüs ve Uranüs -diği için geçici zevkler dayalı kendinizi çaresiz ve korunmasız hissedebilirsiniz. 17 Ağustos tarihinde güvenilir ve gerçek dostlarınız size yardım ederek kendinizi tüketmenizi önleyecekler. 19 Ağustos ’ta -se Hilâl ’ın Başarılı Ve Aranan Kimse Dönencesi ’ndeki 9. Ortaklar Evinize girmesiyle alım satım arkadaşlarınız yoksa ortaklarınız size katışıksız birçok konuda yardımcı verecek.


BALIK
Bu hafta 15 Ağustos ’ta Mars-Satürn birlikteliğinin 8. Derin Paylaşımlar Evinizde oluşmasıyla ilişkilerinizde sınırlarınızı terbiyeli çizmekten kaçınmamalısınız. Günümüzde Venüs-Satürn konumu arzularınızı kaynama noktasına taşıyabilir. Zar Zor arzularınızı gerçekleştirmeye çalışmadan, oyunun kuralarını terbiyeli öğrenin. Mali konularda başkalarından talimat saklamanız ya da ortaklarınızla yapacağınız tartışmalar size hasar verebilir. İleriye step etmeden öncelikle her konuyu iyice çalışın ve çevrenizdekilerde kredi yaratın.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !