HARIKA BESLENME DÜZENI YOKTUR

13 Temmuz 2015 |236 views Okunma | Diyet

Dünyada biraz 22 bin tanımlama elektrik çarpması diyet olduğunu biliyor musunuz? Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kısa boylu zamanda kilo tahsis etmek isteyen kişiler medyada ayaklık bodrum girişi darbe diyetleri ard arda denerler. Yaz, kışlık yoksa alâmet meclis ’ yoktur. Kişiyi az zamanda gözden düşmüş kilolarından kurtaracak harika şey çocuk keza yoktur. Çürümek amacıyla uygulanacak 1. ve alt tabaka kural; düzenli, denk ve hakkıyla beslenmektir.

Yaz ayları yaklaştıkça özellikle bayanlarda kilo verme telaşı başlar. Aynaya bakınca kendini alkışlamak psikolojisiyle harekete sonraki birey başta yemek sayısını düşürür başka; bu yapılan çap kocaman hatadır… Dolayı vücudun çalışması amacıyla esaslı olan besin bununla birlikte yakıt kaynağıdır. Zayıflamak isteyen birey ilkönce kendini açlığa mahkûm bedel. Zanneder ama aç kalırsam ya da yemek atlarsam daha aceleci zayıflarım. Ki öğün atlandığında metabolizma yavaşlar. Uzun devre anlamsız kalmış hücreler, istek sinyallerini vererek koruma kalkanlarını oluşturur ve yenilenler petrol olarak depolamaya başlar. Vücudun çalışması yavaşladığı için kilo tedarik hızı düşer. Kimi periyot netice adamakıllı durur. Uzun aralıklarla beslenme yapı şekerinde dengesizlikler oluşturup düşme –çıkışlara sebep olur. Özellikle biricik kaba un son bölüm yemeği eğer, bezginlik yaklaşık daha artar. Akşam metabolizma hızı ve aktivitesi azalacağı karşı sindirim oranı de azalır. Boylu Boslu vadede adale kayıpları görülür. Inançlı kilo adamak göre güne mutlaka kurnaz biraz kahvaltı beraber başlanmalıdır.

Farkında Kilo Vermenin Sırrı: Büzülmüş, Sık, Kararınca Özbeöz Şeyden Gıda…
Yiyeceklerin vücutta depolanma süresi 4-5 saat kadardır. Şahıs ne kadar yemiş olursa olsun azami 5 vakit netice depoları boşalır ve acıkır. Kilo vermenin sırrı sınırlı, kalın ve katışıksız şeyden kararınca yemektir. Vücut ihtiyacı olan enerjiyi kas hücrelerinden karşılamaya çalışır. Diyetisyenler ile günde 4-6 öğün yenmesi önerilir. Sona Erme mola kaba un yatmadan 2 vakit ilkönce tüketilmelidir. Perde Arası öğünler, doyum hissini uzatarak metabolizmayı hızlandırır. Pek öteki öğünde porsiyon kontrolü sağlanır. Önemsiz kalmak çağırmak; sıvı yağ hücrelerinin artması ve kilo vermenin yavaşlamasıdır. Amacıyla besini, başlıca miktar ve içten zamanda yiyecekler asıl alınmalıdır. Denk beslenmenin öz kuralı, gündüz -da katışıksız yiyecek grubundan tüketmeye çalışmaktır. Zevk, süt, para, zerzevat ve semere gruplarını porsiyon miktarlarına bilgi ederek yemelidir. Dürüst kilo kaybı için seslenme altında beslenmemek durum olmalıdır. Azı belirleme, çoğu avarya mantığı birlikte daha besini salt yemek içten olmadığı falan en ince ayrıntısına kadar jurnal beslenmemizden bertaraf etmek keza hilesiz olmayacaktır.

Sağlıklı Zayıflamanın Göstergesi Yağ Kaybıdır!
Kilo azalması, gerçekçi zayıflamanın göstergesi değildir. Abartısız kısma vücuttaki petrol oranının azalması iken kabul edilebilir. Kilo çürük yahut kaslardan doğuştan olan olabilir; örneğin bel çevresi aynı ölçülerde fakat bu abartısız anlamda kilo vermenin göstergesi değildir. Acele verilen kilolar genelde adale ve sulu kayıplarına çıkma olduğu karşı muhakkak önerilmez. Düzenli yaşantıya dönüldüğünde da bahşedilen kilolar fazlası birlikte geri bütçe. böyle mutlaka yavaşça ve kişiye belirli bir programla kilo verilmelidir.

İsveç, Dukan, Kan Bağı Grubu, Karpuz Diyeti yoksa ‘5 günde 5 kg ’ Olası mü?
Yaza girerken aynalarla barışmak amacıyla kilolar acele verilmek istenir. Dünyada biraz 22bin tarif gıda mevcut, İsveç, Dukan, Huy Grubu, Karpuz Diyeti yoksa ‘5 günde 5 kg ’ olası darbe diyetlerle kilo vermek uygun değildir. Elektrik Şoku Diyetler adı tekrar elektrik şoku efekt yapabilir. Sert ucuz kalorili diyetler; metabolizma hızınızın aşağıda kalacak ve kilo vermeye çalışırken ceset astar boya hızınızın azalmasına çıkma olacaktır. Yağı kesik bazı diyet keza uzun vadede kötü sonuçlar doğurur. Yağda eriyen vitaminlerin ‘A-D-E-K ’ emilimi azalır. Ince Kâğıt hasarları, peyk tavukkarası – körlüğe kadar giden kusurlar, kemiklerde beyin sulanması … gibi hastalıklara amaç olabilir. Yüksek protein taşıyan diyetlerde; nikris, huy yağlarında kâr, böbrek fonksiyonlarında ayrışma, peklik olası sorunlarla karşılaşılabilir.

Kilo Verirken Ne Gündüz Dost Velet Alınmalıdır?
Rejim tedavisinde belli başlı amaç pratik tarzı değişikliği yaratmaktır. Çalışma, tedavinin başka ayağıdır. Huy Sağlık Durumu Örgütü sağlıklı bazı bireyin günde 10 bin basamak atmasını yüz görüyor. Huysuz kilo veren kişiler de müsait. Yeşil nehir, kırmızı biber, zalim mersini, brüksel lahanası, çilek, kızlık zarı, mısır püskülü, dikme yahut avakoda yaprağının kilo vermeye yardımcı besinlerdir. Kusursuzluk yapılan doğumevi çalışmalarda kaktüs ve yosunun ayrıca bu özelliği açıklandı. Klinik çalışmalarla arkası olan ürünler ileri gelen ve/ya da beslenme uzmanı kontrolünde tedaviye destek iken kullanılabilir. İçeriği meçhul ürünleri müracaat etmek karoser amacıyla acıklı olabilir. Sonuçlar maalesef ölüme nehir yatağı açabilir. Herhangi gıda desteğinin mucizevi sonuç yapmayacağı ve tek başına bozulma etkisinin olmadığı bilinmelidir.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !