Kadınlar ve Erkekler

27 Şubat 2016 |224 views Okunma | guncel proxy list

Kadınlar ve Erkekler

Bu konu hakkın da sayısız makale deneme kitap söyleşi daha sayanmadığım bir çok yazı buluna bilir. Saatlerce konuşmak tartışmak yetmez yetemez ..
Kadın ne ister ? Erkek ne ister ? Erkek neden kadsını anlamaz ? Erkek neden kadını mutlu edemez ? Onlarca soru ..
Kadın daha detaylı bir düşünce yapısına sahiptir .. nasıl mı üç yıl önce sinema salonun da saat 17.34 de ona söylediğiniz o güzel kelimeyi unutmaz ..
Kadın onu kırdığınız unutmaz . aldığınız hediyeyi , ağlattığınızı , söylediğiniz her kelimeyi , giydiğiniz kazağı, sizi unutmaz ..
Hep ilgi bekler hep onu düşünün hep onunla olun ister .. siz farkın da olmada sizin için bir çok şeyden vazgeçmiştir zaten .sizin de öyle olmanızı ister kadın çok şey ister demeyin kadın ilgi sevgi zaman ister.. Erkek ne ister erkek özgürlük ister kısıtlanmak istemez . daha rahat olmak ister . Bitir şeyi unuttu diye saatlerce asık surat istemez . tripler trip cümleleri istemez .kolay affedilmek kolay unutmak ister . kadınlar gibi detaycı değildir . olamaz doğasın da yok .. Biraz odundur öyle kabul görmek öyle olmaya devam etmek ister .. Daha çok gelişi güzel yaşamak ister ..  Sevildiğini bilmek kadına güvenmek ister elbette erkek de ilgi ister ama aşırısı sıkar sıkılır özgürlüğünü ister .. her şey ister ama az az .. fazlası olsun istemez  kadın ve erkek aslın da aynı şeyleri ister sadece dozları farklıdır . kadınalr daha yoğun isterken erkekler daha az ve özgür oldujkları hissetmek ister ..


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

Yorumlar


3 Yorum yapılmış "Kadınlar ve Erkekler"

  1. xxxx demişki 28 Şubat 16 7:11 am 

    asdasdsa

  2. suna demişki 01 Mart 16 5:04 am 

    ah bu kadinlar ah bu erkekler yokmu ya Kadınlar ve Erkekler paylasim icin tskler

  3. micro demişki 01 Mart 16 8:03 pm 

    kadın ve erkek arasında cok fark vardir….

Facebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !