Kalınlık Akıllı Yazlık Ev Dekorasyonu Örnekleri

13 Temmuz 2015 |92 views Okunma | Burclar

Dürüst bazı dekorasyonla uygun yazlık evlere görünmek hatta insana dinme veriyor. Yazlık barınak dekorasyonu nasıl olmalı? resim galerimizde yazlık evini donatmak isteyen ve zihin arayışı -de olan kişilere fikir olabilecek çap şık yazlık toplu konut dekorasyonu örneklerine ayaklık verdik.
Yazlık evler dekorasyonu nasıl olmalı?
1- Odalarda sırf işinize yarayacak eşyalar olsun, olağan evlerdeki olası emtia kalabalığından uzak durun.
2- Duvarlarda sarı, lila, açık yeşil, krem falan iç açıcı renkler kullanın, bu tonlar odanızı bir kat daha geniş ve aydınlık gösterecektir.
3-Satın alacağınız mobilyalar zayıf ve ergonomik olsun öyle evin temizlenmesi dökümlü ve çabuk olur.
4- Nevresim takımlarınızda, makam örtülerinizde, perdelerinizde çiçek desenli, bitkili desenleri seçin, yazılı eser geldiği, evin yazlık konut olduğu belirli olsun!
5- Bir odanızda çalışma odası bölümü yapın, yaz çağrıda bulunmak gerisi, tatil demektir, ve yatağa uzanıp saygın kitapları araştırmak size ağır sevinç verecektir.
6-Odanın genel görünümünde müstehcen renkler hakim olsun, külrengi kahverengi aynı renkleri kullanmaktan kaçının.

En Akıllı Yazlık Barınak Dekorasyonu Örnekleri Tıklayınız

yazlik_ev_dekorasyonu (1)yazlik_ev_dekorasyonu (2)yazlik_ev_dekorasyonu (3)yazlik_ev_dekorasyonu (4)yazlik_ev_dekorasyonu (5)yazlik_ev_dekorasyonu (6)yazlik_ev_dekorasyonu (7)yazlik_ev_dekorasyonu (8)yazlik_ev_dekorasyonu (9)summer house decor, summeryazlik_ev_dekorasyonu (11)summer house interiors, summeryazlik_ev_dekorasyonu (13)


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !