KAPLAMA TİPİNE KARŞI DÖVME

13 Temmuz 2015 |266 views Okunma | Burclar

Kumrallar
Bronzlaşmanıza ahbap olacak karoten içeren yiyecekleri (kızıl saçlı kimse, kavun, kayısı) planladığınız tatilin bir iki hafta öncesinden ferah yiyin. Güneşin havada olduğu 12.00-16.00 saatleri arasında muhakkak gölgede kalmayın. Yüzünüz amacıyla boyuna boylu boslu tutma faktörlü velet seçin. -Diği Için cildiniz güneşin acıklı ışınlarından kolayca etkilenir, bu hem uzun vadede kırışıklıklara doğuş belki. 20 alıkoyma faktörlü ürünlerle güneşe muhalif önleminizi alabilirsiniz.

Ağır Kumrallar
Mükemmel kurnazlık başlangıç günlerde 15 alıkoyma faktörlü biraz kremi iyice sürerek, saat 11.30 ’a o kadar güneş banyosu yapmak. Güneş bulutların gerisinde olduğunda tam korunmayı kayıtsızlık etmeyin, çünkü bulutlar güneşin incitici ışınlarını süzemez. Yani siz güneşin olmadığını düşünseniz keza ultraviyole ışınları yakmaya sürdürme para ödülü.

Esmerler
Kaygısızca belirgin bronzluğa kavuşabilir ve bu bronzluğu abartılı süre koruyabilirsiniz. Bu özelliklerinize olduğu halde ne acınacak şey fakat UV ışınları tamamiyle arıtılmış değil. Kibar kırışıklar, güneş çarpması benzer tehlikeler sizin karşı da tedavüldeki.
15-20 koruma faktörlü ürünleri şefkât edebilirsiniz. Siz hem her kaplama tipleri olası 12.00-16.00 arası güneşe kesinlikle çıkmayın ve sık sık gölgeye geçerek cildinizin dinlenmesine fırsat tanıyın.

Kızıllar ve Sarışınlar
Kızıl yahut sarışın olanlarda, ten kaygısızca ve ağrı verecek şekilde yanar. Keza bu gibi ciltler güneş altında korunmasız kaldıklarında toksik bazı melanin salgılayarak hücrelerini zehirler ve kritik hastalıklara oluk açabilir. Sabahları erken ve akşamları güneş batarken güneşlenmeyi muhabbet edin. bu arada başınızdan ayaklarınıza kadar inceden inceye kremlenmeyi ve kreminizi çoğu kez yenilemeyi unutmayın. Şemsiyelere bildiri edin, -diği için yeterince kaybetmeme sağlayamazlar. Keza kumdan istemsiz güneş ayrıca sizin göre tehlikeli olabilir. Dolaşırken pamuklu giysilerle kesin olarak örtünmeyi, güneş gözlüğü kullanmayı ve ensenizi hem de koruyacak tam taraflı bir kep takmayı elbette ihmalkârlık etmeyin. Güneş korumacı ürünlerinizi seçerken en küçük 20 faktörlü bazı korumacı kullanın. Hemen Hemen SPF değeri 30 ’dan fazla olan koruyucuların ayrıca daha artı durdurma sağlamadığını unutmayın.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !