PTT 1. Küme uygun Kulüpler Birliği Vakfı şoku

08 Temmuz 2015 |81 views Okunma | Spor

Kulübün kanuna göre internet sitesinden yapılan açıklamada, Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk’ün hep PTT. 1. Dernek takımlarını sonraki hafta Ankara’da meclis yapmaya davet ettiğini belirtildi.

Organize edilen iftar yemeğine Kardemir Karabükspor Kulübü adına katılımın sağlandığının vurgulandığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Toplantıya, Elazığspor, Balıkesirspor, Yeni Malatyaspor ve Kardemir Karabükspor dışında başka biraz bazı sopa başkanı ya da temsilcisi katılmamıştır. Yemek nihayet, PTT 1. Küme Kulüpler Birliği Vakfı ve A.Ş kurulması ve kulüplerimizin ortak sorunları ilgili manzara alışverişinde bulunulmuştur.”

Bu sorunların görüşülmesi için Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Cıvata Demirören’den randevu alınmasının kararlaştırıldığının ibare edildiği açıklamada şunlar aktarıldı:

“Dönem saatinden ilk olarak PTT 1. Küme kulübü başkanlarının katılımıyla topluluk yapılmasının, sorunların değerlendirilmesi, PTT 1. Birlik Kulüpler Birliği ve A.Ş’nin kurulma kararının verilmesinin ve yapılacaksa 18 sinek başkanının katılacağı toplantıda müvekkil ve dümen seçiminin yapılmasının uygun olacağı görüşülmüştür. Elazığspor başkanının iftar davetinde kurulması düşünülen PTT 1. Lig Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığa ait seçimi keza yapılmamıştır.”

Ilgili: Futbol FederasyonBucasporBolusporAlbimo AlanyasporAdana DemirsporŞanlıurfasporGiresunsporKayserisporAltınorduDenizlisporAdanasporSamsunsporOrdusporElazığsporOsmanlısporKarşıyakaAntalyasporGaziantep BBManisaspor


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !