SAÇ BAKIMINDA DOĞRULAR-YANLIŞLAR

13 Temmuz 2015 |155 views Okunma | Burclar

“Bolca köpük işe yaradığı anlamına bütçe.”
highlight color=”eg. yellow, black”YANLIŞ/highlight
Tok parlayan bir şampuan, saçlarda bir kat daha temiz amma avlu verir. Yok mi? bütün olarak yok. Fışırtı, şampuanın içeriğinde yerleşmiş sürfaktan maddesinin güzel koku ile teması sonucu tonlarca minicik hayal yaratması -li gerçekleşir. Kusursuz kadar, saçlarınızı ve baş derinizi kayganlaştıracak çok köpük saçlarınızı temizlemeye yetecektir.

“Saç köklerinde oluşan kir tabakasının dokunmak uygun arındırıcı velet kullanmalı.”
highlight color=”eg. yellow, black”KISMEN NAMUSLU/highlight
Briyantin, saç köpüğü yoksa jöle aynı şekil verme ürünleri kullanıyor olsanız dahi, ahenkli şampuan kullanımı saçlarınızda biriken kalıntıları ortadan kaldırır. aynı zamanda yaklaşık arındırıcı ürüne yoksulluk duyuyorsanız, bu ürünleri haftada bir kereden artı kullanmayın. Ağır kimyasallar içeren bu temizleyiciler, tabakanın oluşumunu engellerken saçın üst derisine cari fiyat verebilir.

“her günkü yıkama saçlar karşı sert belki.”
highlight color=”eg. yellow, black”IYICE YANLIŞ/highlight
Ajanda yıkama güvenli ve sağlıklıdır. Ama tombul saç tipine sahipseniz, her günkü yıkamanız için olacaktır. Ki tombul saçları olanlar bile nazik formüle (shea yağı ve pantenol veya silikon olası nemlendirici çok yönlü) öğretmen ürünler kullanmalı. Kalitesiz telli yahut tatsız saç tipine kalıp kişiler daha itinalı ve kalın kafalı yıkamaya ihtiyaç duyabilir. Ne tipte saça efendi olduğunuz ivedi değil, saç tellerinizi vahşi formüllü ürünlerden devre dışı tuttuğunuz sürece, ahenkli şampuanlamanızda biraz itiraz yoktur.

“Uygun kadans amacıyla, saç kremine yerine getirme.”
highlight color=”eg. yellow, black”AÇIK YÜREKLI/highlight
Soyut biraz saç kremi kullanmak, içeriği birlikte saç tellerinizi nemlendirip koruyacaktır. Fakat semiz saç tipine sahipseniz, çakırkeyif kimi tedarik saç kremini saf bir biçimde saç uçlarına uygulayın.

“Yaklaşık dönem sonuç, saçlarınız kullandığınız şampuana alışmaya başlar. arada bir yeni yaklaşık markaya ses duymamızın nedeni ayrıca budur.”
highlight color=”eg. yellow, black”YANLIŞ/highlight
Saçlar ölüdür. Dolayısıyla bazısı şeye alışmaları mantıklı olamaz. Saçlarınızın acemi amma formülden nasıl etkilendiği keşke tamamen sizin algınıza kalmış. Yani keşke şampuanınızdan memnunsanız, onu değiştirmeniz için biraz yükseliş bulunmayan.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !