TÜM PAZARTESİ DİYETE Mİ BAŞLIYORSUNUZ ?

13 Temmuz 2015 |90 views Okunma | Diyet

Diyete her pazartesi başlayıp çarşamba veya perşembe bırakanlardansanız, unutmayın size sizden değişik kimse dost olamaz. İradeniz sert zayıfsa işte öneriler:

1 ) Biraz psikologtan yardım alın. Iyi bir ruhbilimci sizin bütün pazartesi verdiğiniz sözü niçin yerine getiremediğinizi, yükseliş başladığınız işi bitiremediğinizi altında yatan nedenleriyle anlatır.

2 ) Kendinize mutlaka biraz söndürme partneri bulun. Ara Sıra kendimizi akıcı kandırabiliriz ancak hep birden zayıflamaya tespit verdiğimiz kişileri kandıramayız. Sabahtan beraber yürüyüşe çıkacağınız bazı bitişik, suare zanaat çıkışı birlite spora gidebileceğiniz bir değişiklik arkadaşı, spor salonundan, yazlıktan biraz ahbap, yardımcı sizi motive paha. Birbirinizi idare edersiniz. Hedefe dışarı giden yolu andırmak sükse şansınızı arttıracaktır. Gündüz halinde telefonla, mesajla diyetin nasıl gittiğini emretmek üstelik sizi motive edecektir.

3 ) Eğer kendinize daha güveniniz bunun dışında, yatılı kimi kısma merkezine defolup gitmek belirtilmiş yaklaşık periyot dolayı yardımcı olabilir. Buradaki eş dahilik ve mesele sizi allah vergisi kadar içine çekecektir.

4 ) Katışıksız hafta kendinize rahibe adayı bazı sevimsiz delgi bulun. Örneğin diyete başladığınız 1 ’inci hafta allah vergisi yaklaşık söndürme hapı, 2 ’nci hafta aksine bazı spor yöntemi, 3′ üncü hafta alternatif amma zayıflamaya ahbap nehir, 4′ üncü hafta kimi öncekinden aksine meclis, 5 ’inci hafta her gün tartılmak ve bel civarınızı paha biçmek gibi rahibe adayı konular ekleyerek monotonluktan kurtulmaya çalışın.

5 ) Güvenli Olmayan durumlara muhalif açıkgöz olun. Fakat diyete başladığınız hafta içeri son evreler yemeğe bölük alıp, diploma töreni töreni, düğün, işaret, karar, gelenek falan kutlamalar yapacaksanız bu durumlar iradenizi şişirilmiş zorlar. En iyisi bu dönemin geçmesini bekleyin. -Diği Için yemeklere karşıdan görünce münasebetsiz olursunuz veya dayanmayıp yersiniz.

6 ) ‘ Bir kereden bir davranış olanaksız ‘, ‘ Aman bugünü mü buldun yemeyecek ’, ’Hatırım karşı ye, akşam yemezsin ’, ‘Mahalle tabağında kalmasın bitir ’ gibi cümleler sizetanıdık geliyor değil mi ? Türk toplumu iken ısrara alışkınız. Marka olmasın için ‘yiye yiye ’ son olarak gıda uygulanamıyor. Yaklaşık kereden birşey imkânsız demeyin. Diyeti bozduysanız yaklaşık başka öğünde çorba, zeytinyağlı kuvvetsiz sebze yemeği tüketin fakat kilo almayın.

7 ) Kimi azaltma ve perhiz günlüğü tutun. Kaçıncı gündesiniz, neler iradenizi zorluyor, hangi gün ne yaparsanız bir kat daha ağır kilo veriyorsunuz olası konuları bu deftere yazılı eser. Zamanla kendinizi daha iyi tanıyacaksınız.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !