UZUN BOYLU TOPUKLU YAZLIK EŞ AYAKKABI MODELLERİ

12 Temmuz 2015 |130 views Okunma | Magazin

Bayanların piyade bakımı ve sağlığı çok önemlidir. Özellikle dostça yaz günlerinde ayakları terletmeyen ortada ayakkabılar afiyet açısından olduğu öyle rahatlık açısından ayrıca düşkünlük edilir. Bayanlar ayak giyecekleri seçiminde şıklığa keza ağırlık vermektedir. 2012 yaz sezonu yazlık çorap modelleri abartılı para babası tercih edilmektedir. 

2012 yılının yaz dönemindeki abartılı topuklu çorap modellerinde; parmaklar aşırı fitil ve bu şeritlerde taşlar bulunmaktadır. Ökçe kısmı keza taşlarla süslenerek daha güzel bir görünüm hazır edilmiştir.
2012 yılının kalınlık hayran eden ve kalınlık kurnaz uzun boylu paralı yazlık ayak giyecekleri modelleri; platform tabanlı ayakkabı modelleri, taş kalpli ayak giyecekleri modelleri, aldatıcı ve desenli ayak giyecekleri modelleri, ayak bileğinden ve etek hane uçlarından şeritli ayak giyecekleri modellerini sitemizde beğenilerinize sunuyoruz.

Belli Tabanlı Kurşuni Aldatıcı Uzun Boylu Topuklu Yazlık Ayakkabı Modeli
Uzun Boylu para babası yazlık ayak giyecekleri modelleri içinde en çok hayranlık uyandıran ve düşkünlük edilen bu taslak; açık tabanlı olup adım bileğinde ve piyade parmak uçlarında boru tesisatı bulunmaktadır. Şeritlerin üzeri taşlarla süslenerek bir kat daha uyanık amma manzara yakında edilmiştir. Kurşuni aldatıcı sahanlık tabanlı bu uyanık ayakkabının alçak kısmı de taşlarla süslenerek bayanların beğenisine sunulmuştur.

Sıradışı Tasarımıyla Uzun Boylu Topuklu Yazlık Ayak Giyecekleri Modeli
Sıradışı yaklaşık çorap… Aksine dizaynı birlikte belirgin görünümüyle boylu boslu ökçeli bu ayakkabı katılacağınız davetlerde bütün gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Ayak Giyecekleri üzerindeki taşların faal görünümü foto altta rengarenk ve çekici biraz izlenim uyandıracaktır. Uyarı çekmek isteyen bayanlar amacıyla uzun paralı ve farklı olarak dizaynı birlikte bu çorap vazgeçilmez bazı modeldir.

Külrengi Boyalı Kızgın Bantlı Boylu Boslu Para Babası Yazlık Ayakkabı Modeli
Rahatına seven ve güzel ümit etmek isteyen bayanlar amacıyla uzun para babası ve siyah rengi ile ağır görünen bu ayakkabı tercih edilecek ayakkabılar arasındadır. Dargın şeritleri dip parmaklarını kavrayarak dar yürümenizi sağlamaktadır. Uzun Boylu topuklu bu ayak giyecekleri rampa tabanı doğru bir kat daha uyanık bir görüş kazanmıştır.

Podyum Tabanlı Taştan Yapılmış Uzun Paralı Yazlık Çorap Modeli
Uzun para babası, dip parmak üzerindeki evlilik bağı şeritleri birlikte günlük hayatta rahat edebileceğiniz bir modeldir. Adım basamak üzerinden bulunan şeritlerin her ikisinde de çift satır şeklinde dizilmiş taşlarla süslenmiştir. Topuğun ardındaki yeni şeritin adım bileği evvel getirilerek yandan bağlanması ayakkabının ayaktan çıkmasını önlemektedir.

Rampa Tabanlı, Desenli, Uzun Boylu Ökçeli Yazlık Ayak Giyecekleri Modeli
2012 yılının olsa olsa düşkünlük edilen ayakkabı modellerinden birisidir. Sahanlık tabanı ve uzun topuğu ile ağır zeki kimi görünümü vardır. Pantolon ve etekle kullanabileceğiniz bu ayakkabının isli ve süt gibi kahve renkleri çok akıllı görünmektedir.

Kurumlu Boyalı, Isli Bantlı, Uzun Para Babası Yazlık Ayak Giyecekleri Modeli
Bu çorap modelini bilhassa jean adım ve jean pantolonla uyum olarak kullanabilirsiniz. Samimi yaz günlerinde ayaklarınız rahat edecek ve şiddetli şık görüneceksiniz. Tasarımı ve rengi itibariyle sıcacık edeceğiniz biraz modeldir.

Ilımlı Komünist, Kahverengi, Yeşil Boyanmış Boylu Boslu Ökçeli Yazlık Çorap Modeli
2012 yılının yaz aylarının en yeni ve kalınlık uyanık modellerinden olan bu ayakkabıdaki desenlerin abartılı topuğunda da bulunması itibariyle aşırı şık yaklaşık görüntü kazanmıştır. Bu modeli yaz renklerini taşıyan elbiselerinizle kullanabilirsiniz.

Pembe Renkli, Taşlarla Dekore Edilmiş, Boylu Boslu Ökçeli Yazlık Ayak Giyecekleri
Bu ayakkabı modelini yazlık elbise ve etekleriniz -li çok sıcacık kullanabilirsiniz. Arıtılmış bantlar ve üzerindeki taşların vermiş olduğu desenler ile aşırı uyanık görünümü olan bir modeldir. Ilımlı Komünist şekeri rengi ve boylu boslu topukları doğruca yazılı eser katışıksız gözler sizin üzerinizde olacaktır.

Pembe Boyalı Abartılı Topuklu Yazlık Ayak Giyecekleri Modeli
Bu çorap modelini şiddetli uyanık bir aşınma ve adım birlikte uyum -da kullanabilirsiniz. Bir Kat Daha şiddetli davetler ve spesifik gezmeler uygun kullanabileceğiniz bazı modeldir. Platform altkatman gizli olup ayakkabıya gizemli ve asil amma hava vermiştir. Uzun Boylu paralı olmasına ise de tartışma ortamı tabanı sayesinde ayaklarınızı kuytu ettirecek tarzda bazı modeldir.

Açık Zenci Boylu Boslu Para Babası Yazlık Ayakkabı Modeli
2012 yılının en rahibe adayı çorap modellerinden kimse gibi kullanabileceğiniz bazı modeldir. Özellikle renkleriyle yaza damgasını vuracağını düşünüyoruz. Önden ucu besbelli olan ayakkabı modelinde ayaklarınız dar edecek ve terlemeyeceksiniz. Abartılı topukları zeki ve zarif kimi bakış katmıştır. Piyade tabanının kırmızı olması de ayakkabıya spesifik amma hava katmaktadır.

Bayağı Bantlı Kahverengi Uzun Boylu Ökçeli Yazlık Ayakkabı Modeli
Bu çorap modelini bilhassa taytlarla sert rahat kullanabilirsiniz. Kaba Saba bantları ayakkabıya spor kimi görüntü vermektedir. Hatıra Defteri canlı rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Kırmızı Göz Boyayıcı Podyum Tabanlı Yazlık Çorap Modeli
Bilhassa yaz mevsiminde belirli davetlerde ve son bölüm yemeklerinde kullanabileceğiniz akıllı ve açıkgöz biraz modeldir. Kuytu sahanlık tabanı ile sade ve basit başka daha ağırbaşlı bazı bakış kazanmıştır. Abartılı ve kibar topukları ayakkabıya zerafet katmaktadır. Yüzey ucu açık olan çorap şıklığı ve zerafeti şefkât eden bayanlar kadar beğenilmektedir.

Mor Aldatıcı Uzun Boylu Para Babası Fırfırlı Çorap Modeli
Bu çorap modelimiz yaz gece eğlencelerinin vazgeçilmezleri arasında olacaktır. 2012 yılı yaz renkleri arasında heves olan en gözde renk mordur. Uyanık bazı geceleyin elbisesiyle tamamlandığında haşmetli yaklaşık görüntüye kavuşacaksınız.

Ilımlı Komünist Kurumlu Zenci Yüksek Ökçeli Yazlık Hanımefendi Ayak Giyecekleri Modeli
2012 yılı yaz kaba adam her tarafında bağımsız olarak kullanabileceğiniz bir modeldir. Isli ve pembe renkleri beraber başka kıyafetlerle kullanabileceğiniz bu proje rahatlığı açısından hem de bayanların düşkünlük ettiği biraz modeldir. Ayakkabının golf sopası ucu kısmındaki taşlar ayakkabıyı daha şık göstermektedir.

Müstehcen Solgun Kızgın Zenci Boylu Boslu Topuklu Hanımefendi Yazlık Çorap Modeli
2012 yılı yaz spekülatör her tarafında ukalâca kullanabileceğiniz amma modeldir. Morarmış beyaz ve kızgın renkleri -li çeşitli kıyafetle uyumlu yaklaşık şekilde kullanabileceğiniz olası rahatlığı açısından ayrıca bayanların sevgi ettiği bir modeldir. Bilhassa kotlarla ve eteklerle bölümsel edebilirsiniz. Uzun topukları sahanlık altkatman olması zira ayaklarınızı yormayacak şekilde üretilmiştir.

Isli Aldatıcı Arıtılmış Bantlı Uzun Paralı Yazlık Bayan Ayakkabı Modeli
Bilhassa yaz aylarında özgürce kullanabileceğiniz amma modeldir. İstediğiniz bütün kıyafetle kullanabilirsiniz. Ister kot pantolonla ister etekle isterseniz da elbiselerle ayrılabilir edebileceğiniz ayrıca kuytu ayrıca güzel bir dizayna sahiptir. Kibar bantların üzerindeki taştan yapılmış tokalar ayakkabıya ayrı yaklaşık çekicilik katmaktadır. Abartılı topukları -li keza sert açıkgöz bazı görünümü vardır.

Lacivert-Kurumlu Boyalı Boylu Boslu Paralı Yazlık Bayan Ayakkabı Modeli
2012 yılı yaz trendinin en dalkavuk modellerinden birisidir. Hem ajanda sağ ayrıca belirli davetlerde kullanabileceğiniz şekilde model edilmiştir. Ayak üzerindeki pullu şerit baştan sona blucin ve blucin şortla bölgesel edebilirsiniz.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !