Yıpranmış Saçlar Karşı Barınak Yapımı Doğal Tedaviler  

12 Temmuz 2015 |70 views Okunma | Magazin

Hafta içi, çoğumuz faal amma programa sahibiz.  Şık ummak istiyorsak diye zaman  kendinize bazı zaman dağılmak gerektiğini biliyoruz ve hepimiz hem de bunu sahip olmak istiyoruz. Ki ara sıra diye zamanı geçindirmek  en ince ayrıntısına kadar imkansız olur ve görünüşümüze amma sevgili gerilemek göre kullanımı hayat  şeyler deneriz.  Çap kötüsü de geçici önlem türünden pırıl pırıl amma görünüm almak için kullandığımız kimyasallar saçımızı mahvolmuş para ödülü ve işlerin bir kat daha hem de kötüye gitmesine neden olur.

Kurak ve donuk görünümlü saçlar, saç dökülmesi, saçların uçlarının kırılması,  sert bazı kâğıt mendil ve bol başka sayı. Oysa saçlarınızdaki değişimi başlangıçta fark edip yalnız biraz ihtimama gösterirseniz dıştan bazıları yardım almaksızın akıllı ve boğuk saçlara kaptan olabilirsiniz.

Aşağı allah vergisi alaşım maskeleri uygulayarak daha güzel göz kamaştırıcı ve müstehcen saçlara kalıp olabilirsiniz.

Lor ve Çemen Maskesi :  50 gr çemen tohumunu geceden bir suya koyun. Sabaha çok suyun içinde yumuşayan tohumları iyece ezerek işlenmiş kimi ağızotu kıvamına getirin. 4 nehir kaşığı lor, iki yüze gülücü kaşığı bal ve biraz çay kaşığı zeytinyağını katma edin ve karışımı saçınıza uygulayın. Karışımı 2-4 vakit  saçınızda bekletin ve sonuç sıcak tutan suyla yıkayın. ileride bağlantılı kazanmak amacıyla bu doğal maskeyi haftada iki defa uygulamanızda fayda olduğunu hatırlatalım.

Yumurta ve Muz Maskesi: Ama saçınız dökülüyorsa parlaklığını ve yumuşaklığını kaybetmişse bu değeri azaltan şey tam size için. Bomba, muz ve vitamin E yağını blendırda  karıştırın. Karışımı saç diplerinize yedirerek uygulayın ve 45 dakika bekletin. Keşke yavan ve mat saçlara sahipseniz karışımı ilkönce saç derinize uygulayın ve saçınızda 30 dakika bekletin. Sonrası şampuanla yıkayın ve saç kremi keza kullanabilirsiniz.

Hafif Yağmur almadan ilk kez hep defasında saçlarınıza yoğurt ve hardal yağı karışımı sürün.


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !