Youtube ve Twitter Giriş

27 Ocak 2016 |332 views Okunma | guncel proxy list

Youtube ve Twitter Giriş  ülkemiz de zaman zaman mahkeme karari ile bazi siteler yasaklanabilmektedir. Youtube ve Twitter ortamin da yapilan paylasimlar neticesin de savciliklar bu siteleri mahkeme karari aldırarak kapatabilmektedir.
Özellikle Twitter kontrolsüz bir ortam oldugun dan dolayi gayet acik bir sekil de her türlü müstehcenlige ya da kanunsuz ortama farkin da olma dan yataklik edebilmektedir. Kanunlar her ne kadar hakli olsa da bireylerin kisisel özgürlüklerini kisitlayan ve yasaklayan bir yapi icin de tam anlamiyla demokrasi den bahsedilemez.
Twitter adiyla pek cok paylasimimzi ve Sohbet platformumuzu tanitan pek cok yazi da bu platform da yayimlanmaktadir. Cinsel Sohbet olarak bizler her türlü internet özgürlügü ve kullanimini destekliyoruz. Cinsel Chat icerisin de ve yönetim yapimiz da uygulanan demokratik yapi da buna örnek olarak gösterilebilir.
DNS adreslerini kullanarak yasaklanmis sitelere girebilir ve kisisel hak ve özgürlüklerinizi sonuna kadar kullanabilirsiniz. Cinsel Sohbet Odalari olarak bizler sizlere daha yararli bilgiler sunmaya ve güzel bir ortam hazirlamaya devam edecegiz.

 


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

Yorumlar


4 Yorum yapılmış "Youtube ve Twitter Giriş"

 1. hacker demişki 28 Ocak 16 12:23 am 

  sosyal özgürlük konusunda iyi bir noktaya deginmişsin üstad. ellerine sağlık..

 2. Micro demişki 28 Ocak 16 12:24 am 

  özgürlük konusunda iyi bir noktaya el atmısın.. ellerine saglık.

 3. Burak demişki 28 Ocak 16 12:27 am 

  Paylasim İcin Tesekkürler.

 4. hacer demişki 28 Ocak 16 1:19 am 

  sayende öğrendim çok tşk ederim canımm :* ellerine saglık

Facebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !