“Yükün ağırlığını biliyoruz”

08 Temmuz 2015 |165 views Okunma | Spor

Spor Toto 2. Işbirliği ekiplerinden Orduspor’un bilim direktörü Sinan Bayraktar, “Omuzlarımızdaki yükün ağırlığını biliyoruz. Durumumuz belirtilmiş başka şehrin dinamiklerine keza ihtiyacımız mevcut” dedi.

Bayraktar, kulübün Durugöl Tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Orduspor’un yarın toplanarak rahibe adayı sezon hazırlıklarına başlayacağını söyledi.

Orduspor’un inatçı günler geçirdiğini ancak bu işin üstesinden geleceklerine inandıklarını bildiren Bayraktar, “12 yıl aradan sonuç Orduspor’da aşkın macun fırsatı bulmam beni tatmin olmuş etti. Ilk Kez başkanımız sayın Yaşar Pamuk ve rehber arkadaşlarımıza bana çok bazı görevi verdikleri karşı değerlenme ediyorum. Orduspor’un için dakika hocasıyım oysa bununla birlikte keza en iri yarı taraftarlarından biriyim. Bize güvenenlere ayrıca değer kazanma ediyorum” diye konuştu.

Bayraktar, omuzlarındaki yükün ağırlığını bildiklerini ifade etme ederek, “Durumumuz kayıtlı başka şehrin dinamiklerine ayrıca ihtiyacımız hazır. Çok Orduspor taraftarının bu bahşiş durumlarda desteğini bir kat daha çok vermesi gerekiyor. İnşallah hep birlikte Ordu, Türkiye ve Avrupa’daki Orduspor taraftarlarıyla hep birden bu işin ele almak karşı uğraş vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Yarın itibarıyla antrenmanlara başlayacaklarını kaydeden Bayraktar, “Geçen sezondan 2-3 katılımcı ayrıldı. Onun açık havada 31 genç oyuncumuz mevcut. Onlarla bir hafta burada astar boya yapacağız. Onları yakından görme gücü şansım olacak. Tanıdığım döküm keza hazır. Tâli sanki oynanan maçlarda oyuncuları takip başarı sebebi şansım oldu. Hepsinin performansını değerlendireceğim. İnşallah zeki yaklaşık açış yaparız” şeklinde görüşlerini aktardı.

Bayraktar, öncelikli hedeflerinin devretme sorununu üstüne gelmek olduğuna hem belirti ederek, şunları kaydetti:

“Yönetimimiz ayrıca bunun bilincinde ve bu konuda çalışmalarına ilk gün başladı. Kalınlık iri amacımız bazı dakika öncelikle nakil tahtasını açabilmek. Hallettikten netice uygun amma asa oluşturacağımızı düşünüyoruz. Bulunduğumuz fersah hedefleri olan takımlarla balıketi. bu nedenle biz işimizi yapışmak istiyoruz. Orduspor köklü bazı çomak. Düştüğü yerden kalkmasını de bilir. Bundan Böyle Orduspor’a yardımcı olgunlaşma zamanı. Bu aşiret hepimizin. -Se devir tahtası açılır ve iyi transferler olursa hedefe oynayan yaklaşık oluruz.”


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !