ZAYIFLAMA STRATEJİLERİ

12 Temmuz 2015 |87 views Okunma | Sağlık

Namuslu inceltme stratejilerini kullanarak eksik zamanda incelebilir ve kaslarınızı biçimlendirebilirsiniz. Bu alıştırma programı ve denk biraz beslenme planı birlikte üç haftada yedi kilo kaybedebilirsiniz. Metabolizmanızı hızlandırıp en yüksek kalori tutuşturmak istiyorsanız uzmanlar tarafından tasarlanan programı uygulamaya anında başlayın.

highlight color=”eg. yellow, black”Birinci Hafta/highlight
Vücudunuzu hazırlayın
Metabolizmanızın hızlanması uygun kasları göstermek aşırı ivedi. Kas kütlesi kalori yakmayı sağlar. Haftanın dört günü yük çalışabilir, arkasında hem de 35–40 dakikalık kardiyo seansına ifa edebilirsiniz.

Kaslarınızı geliştirin
Bir Kat Daha sert dambıllarla çalışıp bir kat daha az üstünde yapın. Bu duruş yaşama gücü kullanıp adale dayanıklılığını artırmayı kolaylaştırır. Siklet çalışmasını haftada 2 zaman arka arkaya yapmanın önemi ayrıca iri; keskin çalışma kaslar daha tez biçimlenecektir.

Enerji depolayın
Araştırmalar insülin seviyesinin işlek egzersizler sırasında düştüğünü gösteriyor. Düşen insülin seviyesi, vücut basınç hormonu kadar yakın kortizol üretir. Adale liflerini eriten kortizol -se karında sıvı yağ birikmesine nehir yatağı açar. İnsülin seviyesini tartmak uygun kullanma boyunca atlet içeceklerinden faydalanabilirsiniz.

Rahat seansından faydalanın
Uygulama esnasında hızlanan metabolizma, çalışmaya dinlenirken da uygulama ediyor. Bu Gibi ancak, karbonhidratlı gıdalarla glikojen takviyesi yaparak protein sayesinde kasların her tarafta yapılanmasını sağlayabilirsiniz. Egzersizlerin ardındaki açılış üç saatte ajanda ısı birimi ihtiyacının üçte birini tüketebileceğinizi unutmayın.

Besin maddelerini karıştırın
Gıda uzmanları, protein, karbonhidrat ve yağları dengelenmiş kadar tüketmeniz gerektiğini söylüyor. Gıda maddelerinden yalnız birini tüketirseniz yakın zamanda tekrar acıkabilirsiniz. Yiyecek maddelerini karıştırdığınızda, yüksek süre istek hissetmezsiniz.

highlight color=”eg. yellow, black”Ikinci Hafta/highlight
Metabolizmanızı hızlandırın
Bundan Böyle kaslarınızı yaklaşık geliştirdiğinize için, daha faal çalışıp metabolizmanızı en ince ayrıntısına kadar hızlandırabilirsiniz. Kesik Kesik yoğun çalışma yaparak kardiyo çalışmasını daha doğurgan hale getirebilir, daha kaba ısı birimi yakabilirsiniz.

Bol su için
Günde iki üç litre su içeren tüketerek metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Uzmanlar terlemeyle meydana gelen su ile ilgili kaybının metabolizmayı yüzde iki böylece yavaşlattığını söylüyor. Bu de günde 30 yakılmamış kalori anlamına geliyor. Sulu içerek alıştırma kullanma isteğini artırabilir ve bu şekilde kilo kaybını hızlandırabilirsiniz.

Durun ve koşun
Buçuk vakit boyunca hep birden koşmak yerine ara vererek işletmek bir kat daha faydalı. Çalışma yoğunluğunda yapacağınız çabukluk değişiklikleri metabolizmanızı hızlandırırken, geri aralıkları daha inceden inceye araştıran çalışmanızı sağlar.

Proteinle beslenin
Metabolizmanızı hızlandırmak uygun protein tüketimini çoğaltmak gerekiyor. Uzmanlar eğreti bir süreliğine beslenme düzenine 30 gr protein katma etmeyi öneriyor. Protein ağırlıklı besin, vücudu daha ağır çalıştırıp kalori harcamasını artırır. 15 gr süzme peynir, 11 gr az şişman yoğurt, 8 gr az şişman süt ve 22 gr kıymet balığından oluşan protein takviyesiyle daha hızlı kilo kaybedebilirsiniz.

Ahenkli uykuyu ihmalkârlık etmeyin
Tüm geceleyin en küçük altı saat uyuyarak kısık yaklaşık bedene kaptan olabilirsiniz. Uzmanlar bedenimize yemek, oksijen ve vitaminler böylece köklü olan düzenli uykunun, vücut kaslarını dengeleyen artma hormonunu salgıladığına ihbar çekiyor.

highlight color=”eg. yellow, black”Üçüncü Hafta/highlight
Egzersizleri artırın
Üç hafta -da azami ısı birimi yakacağınız günler geldi. Başlangıç iki hafta her tarafında güçlenen kaslar, bu dönemde aşırı kardiyo egzersizlerine hazır ayla gelmiş oluyor.

Konuşmamayı deneyin
Alıştırma uzmanları metabolizmayı aceleye getirmek karşı konuşamayacağınız yaklaşık hıza çıkmanızı öneriyor. İki an baştan başa hızınızı artırın ve konuşamayacak duruma gelin. Öteki iki an ise hızınızı yavaşlatın.

highlight color=”eg. yellow, black”Alıştırma Ağrılarınızı Hafifletin/highlight
Işlek bir alıştırma programı iken kaslarınızda ağrı, sertlik ve takâtsizlik hissedebilirsiniz. İncinmeleri baskı altına almak ve acısız spor yapmak dolayı önerilerimize kulak verin. Eğme hareketleriyle kaslarınızı rahatlatın ve vücudunuzu spora hazırlayın. Yere sırtüstü uzanın, canlı dizinizi göğsünüze dürüst çekin ve sola namuslu uzatın. Diri kolunuzu yan olarak açarken yaşayan omzunuzdan arkaya açık yürekli bakın. Faal uygulama sonrasında kas ağrılarını engelleyecek kas gücü sulandırıcı ve gevşetici kullanın. Epsom tuzu ya da 250 ml deniz tuzu yoksa 500 ml kabartma tozu karışımı takvime eklenen küvete uzanın. Kasları rahatlatan tuzlu bununla birlikte zehirli maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Halden Anlamayan suyla hediye yağmuru alıp yanmaları azaltın. Da sağanak alırken sıcak ve halden anlamayan su ile ilgili değişimi yaparak kendi kendinize su tedavisi uygulayabilirsiniz. Pek kan bağı dolaşımını artırmış olursunuz. Kaslarınızı masajla rahatlatın. Masaj, kas gücü liflerini yumuşatıp ağrıları hafifletir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN'E TIKLAYIN !

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !